• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ARZA
    ARZA --- ---
    Jinak budu mít v průběhu 14dní až měsíce k odběru malý kanárky. Bílá barva, občas nějakej tmavej znak:) Čekám jen až se úplně přepeří a nebudou závislí na dokrmení od samičky.
    Jinak tu mám k odběru dospělou samičku, bílá s červenou mozaikou.
    Praha, Libeň
    ARZA
    ARZA --- ---
    Poptávám toto krmivo:

    ideálně pokud by někdo věděl o e-shopu odkud by zasílali hodně rychle, nebo zverimexu v Libni nebo Holešovicích. Mam strašlivě málo času:((
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Pes v nouzi - Inzerce psů, seznam chovatelských stanic, kynologické články
    http://dogsite.cz/pes-v-nouzi.html
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    [ BALAENA @ ZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY ]
    když vidím ten svůj inzerát: oba pytle, jak Profilum, tak Eukanuba, jsou NENAČATÉ
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    dnes jsem promazala OT.. TENTO KLUB SLOUŽÍ OPRAVDU JEN K INZERCI. POKUD MÁ NĚKDO NĚJAKÝ DOTAZ, KDO BUDE MOCT TAK AŤ ODPOVÍ A NECHÁM TO ZDE MAX. 1 DEN, PAK MAŽU..
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    právě sme se vrátili z prvního testování postroje pro psa. totok CAMELLA a sem nadšená. Živu to omezuje daleko míň než nějaký vodítko (když už teda nemůže bejt na volno :) ), v chůzi ji to vůbec neomezuje a pro mě je to taky pohodlný. Guma jako součást vodítka je taky supr.
    Doporučuju.
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    ahoj, prodám 9kg granulí K9 senior lite formula. Umřel nám pejsek a tyhle nám zůstaly. Granule jsou 2 měsíce staré. Cena 400,-. Info pošta
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    nabízím dvanáctikilové balení psích granulí Profilum pro kontrolu hmotnosti (pro psy se sklonem k nadváze)
    v e-shopech jsem viděla ceny od 1015 do 1150 Kč
    a tříkilové balení granulí Eukanuba Adult pro menší psy se sklonem k obezitě
    (v e-shopech od 385 Kč výš)

    prodám obojí dohromady za 1200 Kč, můžu přidat pytlík sušených plic, případně další psí mlsky, pokud ještě nějaké objevíme. mamce zemřela fenka a nového psa pořizovat nebude, takže je to k dispozici.

    osobní odběr v Pardubicích nebo v Praze, případně o víkendu nedaleko Přelouče
    STHENO
    STHENO --- ---
    od kolegyne offnyx, mozno ste to videli aj inde, kazdopadne este stale k dispozicii su:

    [ TETA_JELENA @ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    omlouvám se těm, jejichž příspěvek jsem smazala.. pořád bych byla ráda, kdyby tento klub sloužil k vkládání inzerátů..

    pokud má někdo dotaz třeba ke zverimexům, objednat si atd - odpovím, ale časem promažu, aby tu byli jen ty inzeráty..

    díky za pochopení
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    NEVENA: díky za vcelku kladnou reakci.. samozřejmě je všude ( i u nás ) výber krmiv pro veškerá zvířata hodně omezen třeba prostorem.. ( to jsi byla ty, jak si sháněla Emotion pro potkany?? )

    pokud máte ve svém okolí zverimex, kam chodíte rádi, ale neseženete granule, které běžně kupujete na netu, či jinde, poraďte se s obsluhou - hodně majitelů nebo prodavačů právě čeká na podnět od zákazníků - takže u nás je to třeba tak, že to, co si zákazník žádá objednáme a když jsou s tím dobré zkušenosti, tak se to zařadí do běžného sortimentu..
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ZOO ve dvoře, Štefánikova 37, Praha 5 - Smíchov - byla jsem se dnes ze zvědavosti podívat z pohledu chovatele potkanů. Zajímavý výběr krmiv, včetně holistických a kvalitních pro hlodavce (jinde seženu maxmálně darwin, když mám štěstí), jen prostě některé potřeby a krmiva nejsou k sehnání nikde a ani tam:)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    RUKSAK: pochbuji, ze by to vadilo.. v pondělí řeknu šéfovi a dám ti vědět.. a ted prosim inzeráty, nebo dooporučení
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    ZOLTY: tak ja bych to vzala zatím na zkoušku - zatím jen kilovku kapra sumečka:) + nějaké hovězí hrubomleté. bohužel mám malej mrazák, navíc sdílenej, takže tam toho moc nenarvu. nevadilo by, že bych toho vzala tak málo?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    RUKSAK: ale určitě by to šlo právě na objednávku:))stačí říct kolik kusů a seženeme, neni problém
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    RUKSAK: to jehněčí je už připravená kilovka za tu cenu.. kuře je nějakej balíček větší, nějakej menší a je to cena za kilo.. s rybou nevim, objednává to šéf a nikdo se zatim neptal
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    ZOLTY: tak to je luxus! hele a jak je velke to jehneci (nebo jsem to spatne pochopila a je to kilovka za kilo?)? mohla bys od toho vetamixu objednat i ryby? to by se mi dost hodilo:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam