• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    DIVER
    DIVER --- ---
    NEURAL_I: me napadlo, ze se pres zimu poohlednu po nejakym vhodnym mensim strome, ktery by se takhle vetvil. pak by stacilo stahnout kuru a pridelat sedatka, lezeni a sem tam nejakej ten provaz :)
    NEURAL_I
    NEURAL_I --- ---
    ENKATT: tyjo ten kočkosloup z kanalizacnich trubek je dobrej napad, skoda jen ze to v interieru vypada dost votřesně :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Prodám:


    barva:antracit(tmave seda) jako na obrázku
    prumer:22cm
    delka: 60cm
    Jako nove,mame to asi 14 dni.

    Puvodní cena 260kc, necham za 120Kc, osobni odber MB nebo postou +30kc postovny
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    zda se levny, ale ono to klame, spotreba je velka
    ja kupuju v porvaznictvi.cz na ujezde ,ten tlustej asi taky za 10,-
    nase splhadlo je velke, pracujeme uz na nem dlouho, padlo pres 100 metru pocitam a jeste bude potteba..samozrejme mame hodne siroky sloupky a spoustu zakrut, ma ot byt mega dilo

    KACJU
    KACJU --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KACJU: dá se použít třeba sisal..
    KACJU
    KACJU --- ---
    bo nevite z jakyho matrose je ten provaz na tom skrabadle ze bych si to vyrobila
    DIVER
    DIVER --- ---
    nejsem chudej, jenom nemam prachy a skrabadlo z druhy packy shanim taky :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    shanim kocici zachudek nejlepe kryty a skrabadlo jedno jaky.
    za odvoz nebo co nejlevneji sem chuda :))
    KACJU
    KACJU --- ---
    ZOLTY: supeer ja se stavim .)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KACJU: jj, máme
    KACJU
    KACJU --- ---
    http://eshop.genetic.cz/psi-neoprenove-hracky-katalog.html
    nevim jestli je to na nastence ale tohle se mi zda jako dobrej shop je to hodne levny
    KACJU
    KACJU --- ---
    nechci cekat az mi to poslou z eshopu a jeste platit postovny
    KACJU
    KACJU --- ---
    nevite kde sezenu tohle
    http://eshop.genetic.cz/sanal-premium-multivitaminove-tablety-40-tablet-detail.html

    ZOLTY: nemate to nahodou u vas ve zveraci
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    kamarádka prodá nenačatej pytel 15kg krmiva Satisfaction - adult dog. superprémiovka.. pořizovací cena 1450,-, ted za 1200,-.. exp.: 31.06.2010.. do pošty, díky
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JENNYFERKA: já doporučuju spíš tuto: http://adakam.eu/?p=productsMore&iProduct=302&sName=Prepravka-MIDI-CAPRI-Trixie
    tyhle Caddy přepravky mají takove pofidernější zavírání, už sem bněkolikrát slyšela, že se ta chuze otevřely a zvíře vypadlo ven. Capri je dobrá prepravka, mám jeji menší sestřičku Mini Capri a má masivní, pevné zavírání. Navíc je fajn ten popruh na rameno a cena - ty caddy jsou strašně předražené.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    JENNYFERKA: imho je por zvirata jaka koliv preprava stejne stresujici, takze kdyz tam bude zavrenej a nic neuvidi, bude myslim kldinejsi . . .
    JENNYFERKA
    JENNYFERKA --- ---
    shanim prepravku pro kralicka (ktera se otevira nahore) a nemuzu se rozhodnout mezi city caddy a pet caddy 1. U te prvni bude mit kralicek lepsi prehled, co se deje venku, ale bojim se, aby mi v autobuse tim, jak se bude vrtet, nevyhazoval bobky a spol ven; u te druhe zase nevim, jestli to pro nej nebude trochu jako kobka. Nemate to nekdo doma? Ve zverimexu jsem na to nikde nenarazila...
    KACJU
    KACJU --- ---
    dekuji vsem :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    IVUSHA: stopovacka vyresena dostali sme ji zadaco v troji na cvicaku :))
    Haltyna jeste uvidime protoze se strasne rychle uci a uz po nekolika metrech ji doslo ze netahat je lepsi tak zatim cekam jak se to vyvrbi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam