• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    SIN
    SIN --- ---
    SIN: Chci se zbavit posledních kusů FURminatoru - cena 300 Kč + poštovné. Plzeň a Praha osobní předání po domluvě.
    SIN
    SIN --- ---
    Nejen pro ty, kteří nestihli objednávku u MAIKOR, mám navíc několik FURminatoru "S" a "M" + jeden na koně (velikosti na http://www.furminator.cz/ ). Viz také [ OFFERINGNABÍZÍM: FURminator hřeben na zvířata / celá ČR / 360 CZK ] Kdyžtak napište PM. Díky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KOCKKA: klasicky hamak, nic divného, nic světaborného. Ale jsi ve špatném auditku, tohle je jen inzertní :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nakonec je poptávka větší, tak jsem se rozhodla, že udělám hromadnou objednávku. Kdo máte zájem o FURminator, napište mi do pošty. Zítra večer objednávám. Můžete si vzít i jinou velikost než S, pokud byste potřebovali. S je do 12 kg, M 12-21 kg.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAIKOR: už je pryč.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nabízím FURminator Small, mám doma jeden navíc, nový nerozbalený. Je vhodný pro kočky a psy do 12 kg. Více info v poště.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Dorazily novy pelechy pro kocky! kus 250,- zisk jde kockam v peci OS Devet zivotu
    http://meowmeow.rajce.idnes.cz/pro_kocky/
    www.meow.kvalitne.cz
    KACJU
    KACJU --- ---
    nevite nekdo kde bych sehnala tuhle hracku?
    BRINA
    BRINA --- ---
    JANDIK
    JANDIK --- ---
    Neví někdo, kde v kamenném obchodě koupit Arden Grange - krmivo pro psy?
    KACJU
    KACJU --- ---
    shanim na pujceni nebo hodne levne tasku na maleho psa :)
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    Daruju 2 balíky sena.
    DJINN
    DJINN --- ---
    OHRADA (KOTEC) NA PRODEJ
    Velmi bytelná venkovní ohrada (například na většího psa), v dobrém stavu.
    Rozměry 2 x 4 m, výška 140 cm. Rám z ocelového profilu 40 x 25 mm. Vyplněno svislými trubkami průměr 22 x 2,5 mm, rozteč trubek 15 cm, mezery mezi trubkami asi 13 cm. Branka ohrady má zasouvací petlici se zarážkou, která zabraňuje otevření. Cena je 8000,- Kč.
    V případě zájmu je možné odvézt i střechu (kari-sítě a na nich vlnitý plast, který je ale již opotřebovaný), střecha je zdarma.
    Ohrada není rozkládací, nicméně ji můžeme rozřezat a pak by si ji zájemce svařil. Odvoz musí zajist kupující.
    Ohrada je aktuálně na severu Moravy, cca 10km od Šumperka.
    O další informace si pište mně sem do pošty.

    Foto:
    KACJU
    KACJU --- ---
    kdo daruje nebo levne proda misku na papani pro pejska :))? trochu vetsich rozmeru Čaký ma porad hlad :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    taky bych nepohrdla kšírkami. Gáta má tedy cca 20, ale je poměrně hubena:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Jo a nemate nahodou nekdo doma nepouzivany ksirky na cca 15kg psa?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    díky ženy, už mám zařízeno:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    A jak bude velky zabo?jeden pistaciove zelenej mam doma
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    neměl byste někdo na půjčení obojek a vodítko na štěně párkilový? já už koupila jeden set, ale zjistila jsem, že je to ještě moc velký a nechce se mi na měsíc, dva kupovat zase jiný. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam