• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KITIARA: Zatím zkouším, jestli to někde neseženu ve volném prodeji, ale asi to nakone objednám... díky
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    NEVENA: Normalně si je tam obědnej přes net a při obědnávce zaškrtni osobní převzetí. Až je budou mít na obchodě informujou tě-sms nebo e-mail a ty si pro ně zajedeš. (majitelka obchodu je moje sestra takže kdyby byl problem řekni)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    CAMELLA: Tak můžu zodpovědně říct, že jsem prošla tři petcentra v Praze, ani v jednom to neměli a prodavačky se tvářily, že to ani nevedou... dojela jsem i do odchodu, který mně kdosi doporučila id KITIARA přes SZ, tam zrovna nebyly... takže sháním dále
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NEVENA: já je zatím viděla snad všude. Možná to tedy nebylo od ferplastu, ale konstrukce byla shodná....
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    CAMELLA: A do kterého? Já je tam snad nikdy neviděla, ale chodím tam jen nárazově...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    a nebo si zajít do petcentra, kde je za celkem normální cenu mají také..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    NEVENA: pripadne muzes napsat primo tady id maata :-) nevim nakolik uz ten shop maji spustenej
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ENKATT: diky
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    NEVENA: http://www.catanddog.cz primo ferplastovej e shop
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Sháním závěsné plastové misky od ferplastu. Nechystáte se někdo z pražských objednávat z eshopu profretky.cz (nikde jinde jsem je zatím neviděla)?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KITIARA: jj už sem byla na svůj velký omyl upozorněna :D
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    GRACIIJKA: pokud si pražská tak ti to dovezou.Hmotnost 50kg se vztahuje na ppl
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    LANTHAL: njn ale zboží do hmotnosti 50kg...což je pět pytlů to nedám ani tisícovku
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    GRACIIJKA: zas když toho objednáš nad 1000,- zavezou ti to domů ...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    LANTHAL: díky na to už sem koukala...tam je ta rozvážka omezená na kila... :(
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Nevíte, kde levně v Praze sehnat 10kg pytel zeleného zverlitu? Na internetu to je šíleně předražené a když už najdu levný tak je to v Ostravě nebo Brně. Levně je pro mě tak do 130 Kč. Nejlevnější jsem kupovala za 109.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: teda já samozřejmě ne, jen jsem na to narazila v tržišti...
    DGIBONA
    DGIBONA --- ---
    Zdravím nekrmíte někdo pejsky granulema Ontario??popř. nějaké zkušenosti,,díky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam