• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    KACJU
    KACJU --- ---
    Nedaroval by nekdo vybavicku pro kocicku :)
    nejaky strasi zachudek, skrabadlo atd.
    DASA
    DASA --- ---
    Stále nabízím poukaz na LVT se psem. Nyní další sleva!! Jsou volné ještě 3 termíny táborů.

    Více zde: [ OFFERINGNABÍZÍM: poukaz na týdenní LVT se psem - SLEVA, PŘIDÁN NOVÝ TERMÍN TÁBORA! / 1000 CZK ]
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    prodám homo.domo terarium. praha 775 315 726

    GNURET
    GNURET --- ---
    prosím o pomoc při hledání domova pro měsíc a půl stará koťátka - umí sami jíst a čůrat chodí na kočičí záchod. Máme kluky i holky!!!
    starší (teď už jsou větší) fotky na: http://terung.rajce.idnes.cz/kockodani_26.6.2010/

    děkuji
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    tak zbývají 4 poslední:)

    http://daisy01.blog.cz/galerie/stenata
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    nabizim malou kovovou klec na hlodavce s plastovym dnem- rozmery cca 20x40x20 (obly tvar); poslouzi i jako prepravka nebo docasne bydlo:)..v pripade zajmu zaslo foto, kdyztak posta
    FRACTI0N
    FRACTI0N --- ---
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    kdyby to někoho zajímalo tak kamarádce se narodili malí ridgebackové:)

    nevím podrobné info, ale zde jsou stránky.)

    http://daisy01.blog.cz/galerie/stenata#
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    tak se zase hezky smažte, pls
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    to se ještě dneska normálně vyskytuje, že se topěj štěňata (koťata, etc.) ??!?!
    DASA
    DASA --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KITIARA: Zatím zkouším, jestli to někde neseženu ve volném prodeji, ale asi to nakone objednám... díky
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    NEVENA: Normalně si je tam obědnej přes net a při obědnávce zaškrtni osobní převzetí. Až je budou mít na obchodě informujou tě-sms nebo e-mail a ty si pro ně zajedeš. (majitelka obchodu je moje sestra takže kdyby byl problem řekni)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    CAMELLA: Tak můžu zodpovědně říct, že jsem prošla tři petcentra v Praze, ani v jednom to neměli a prodavačky se tvářily, že to ani nevedou... dojela jsem i do odchodu, který mně kdosi doporučila id KITIARA přes SZ, tam zrovna nebyly... takže sháním dále
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NEVENA: já je zatím viděla snad všude. Možná to tedy nebylo od ferplastu, ale konstrukce byla shodná....
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    CAMELLA: A do kterého? Já je tam snad nikdy neviděla, ale chodím tam jen nárazově...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    a nebo si zajít do petcentra, kde je za celkem normální cenu mají také..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    NEVENA: pripadne muzes napsat primo tady id maata :-) nevim nakolik uz ten shop maji spustenej
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ENKATT: diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam