• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    OKENA
    OKENA --- ---
    Zavádim terárko a tak se různě poptávám, než zajdu do obchodu a utratim za to prachy. Kdyby se někomu doma válely přebytečný kamínky do akvárka, nějaký odpočívadla, vetší kameny, tak za nějakou drobnost bych pro ně měla další využití. Kdyžtak pošta.
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    CAMELLA: Jj,moc díky za upozornění. Neznáš tedy nějakou CHS v Praze?? Aspoň bych se podívala a domluvila se s našima. Já znám klasická morčátka, skinníky ne, ale sestra jo :0))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: jo a předpokládám že znáte (ty i ségra) specifika chovu skinníků...díky té absenci srsti se od normálních morčat lehce odlišují...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SANNY13: to už pravděpodobně budou bud zvířata starší, kterých se chovatel potřebuje z nějakých duvodu zbavit, nebo to může byt nějaký pofidérní chov...skinníci jsou docela náchylní na různé problémy a rozhodně bych si u nich dávala pozor na to, aby byli od slušného chovatele...
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    A jéjé, viděla jsem právě na webu i za 200-400, ale problém je s místem, že jsou to buďmčeské Budějovice nebo Ostrava, tak jsem doufala, že se najde třeba i v Praze.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SANNY13: i obyč skinník od slušného chovatele bude stát tak aspon 8 stovek...chovný stojí cca 1000 - 1500.
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    Ahojky, sháním skinny morče pro sestru, která se stará o klasická. Má je doma pro radost, takže by nám stačil nějaký obyč skinník za nějakou symbolickou cenu. Nechceme s tím chodit na výstavy apod. Moc díky. M*
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    CAMELLA: Promiň, akce morčátko padá, pac jsem chtěla skinny a ono je to klasické morče. Pěkný večer. M*
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SANNY13: jako na prodej? nebo zapůjčení?
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Tady jsou fotky Matyášových kamarádek, se kterými prožil většinu života, nejsou ale ještě kastrované a k osvojení budou až později. Přesto pokud by měl někdo zájem vzít si toto kočičí trio komplet, je možná domluva.

    Nanynka

    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Nelinka

    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Matyáš
    je asi 8-mi letý kastrovaný kocour, převážně bílý, jen ocas a uší má mourované. Asi 4 roky žil společně s dalšími kočkami u staré paní, která ho zachránila z ulice, ta ale v létě zemřela a Maty našel dočasný azyl u nás. Po traumatickém zážitku, kdy byl několik týdnů zavřený se zemřelou paničkou v bytě a následně naháněn a chytán policisty, byl Matyáš ze začátku velmi plachý a nedůvěřivý, nyní už je z něj ale veliký mazel, který vyloženě vyhledává lidskou společnost, rád si pohraje i se v noci v posteli přitulí. Přesto by ale ocenil spíše klidnou domácnost bez dětí a bez cizích koček(je zvyklý na další dvě kočky, které s ním žily u bývalé paničky, ty ale ještě nejsou kastrované, takže budou k osvojení až později). Nemá problém vyjít s klidným menším pejskem. Byl by tedy ideální společník pro staršího člověka. Dá se předpokládat, že i v novém domově mu bude chvilku trvat než si zvykne.
    Matyáš spolehlivě chodí na kočičí WC, ve stravě je nenáročný - rád si dá kvalitní granule i kočičí konzervy a kapsičky, sem tam si rád mlsne smetánku či kousek sýra...
    Má za sebou kompletní očkování a odčervení. Je zvyklý být pouze v bytě a ani nijak netouží po chození ven.
    Případní zájemci prosím pište do pošty.

    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    Nabízím k prodeji dvě klece Činčila elox /71 x 40 x 63 cm/. K oběma zdarma nerezová miska a k jedné i napaječka. PC za jednu klec 1100,- Kč Jsou používané necelého třičtvrtě roku/účet jistě dohledám, takže se zárukou/. Cena při koupi obou je 1200,- Každá zvlášť za 700,-
    Preferuji osobní převzetí, ale mohu zaslat i poštou
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HYSTERIA: aha, tak to pardon...
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Daruji pejska do dobrých rukou. Jmenuji se Tomáš .) a jsem kříženec velikosti Border kolie. Můj páníček se o mě nedokáže postarat a tak mu kamarádi pomáhají najít mi nový domov. Jsem šikovný, ale nikdo mě pořádně necvičil, když máš ale ňamku, tak i sedni u...mím :)) mám ted problém, že jsem z páníčka trochu vynervovaný a tak si okusuju chlupy mezi tlapkama a bolí to.... je to tím, že si mě nevšímá a nehraje si se mnou, jsem celý den sám a to já nerd. Můžu být i venku na zahradě s dalším psím kamarádem nebo kamarádkou. Mám rád děti, pejsky i kočičky.. Jinak, jsem očkovaný a odčervený ale nejsem kastrovaný

    http://www.nyx.cz/index.php?l=mailexec;getfile=1;sender=KACHNY;user=TRIKSTRA;id=496648;check=d4720
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    nabízím úplně nový pelech pro psy ROGZ

    nabízím úplně nový pelech pro psy ROGZ,pro malá plemena
    zde více info :
    ROGZ PUPZ pelíšek modrý vel. XS | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/pelisky-psy/rogz-pupz-ringo-pod-modry
    PC:749kc,nyní 300kc



    TOSS
    TOSS --- ---
    Nejen pro pejskaře nabízim parádní misky http://www.nemi.cz z kterých se nevylije voda. Můžete ji dát kamkoli, a i když se převrhne, tak z ní voda nevyteče (na stránkách se můžete mrknout na video, jak to funguje).

    Misky nejsou jen pro psy, ale klidně i pro kočičky a další zvířátka.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    TERRORIST: předpokládám,že praha..?
    Klec 100x50cm REZERVACE DO 24.10. - Praha 4, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/7511363/Klec-100x50cm.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam