• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    jo aha)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ENKATT: nemelo. Ale draha sestra, ni chce vratit zver. a do garzonky se dvema detma uz je to non--sense. ale mam to vyresene kamarad dlouholety chovatel s CHS pohlida:ú
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONJIE: muzu se zeptat? moc morcatum nerozumim, ale morce prece potrebuje jen klec a malo mista, proc by tehotenstvi a maly byt meli vadit?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    prodám zavěsný pelíšek na topení, modrá barva.. milovníci koček určo budou vědět o co jde.. je to uplně nové - nechtěj mi v tom spát.. pc 370,-.. za 250,-
    SAPPY
    SAPPY --- ---
    Sháním dobrou duši, která by jela v nejbližší době trasu Brno-Praha (nejpozději do 12.12.). Jde o přepravu vymazleného potkana k novému majiteli. Za příspěvek na benzín nebo dle dohody. Děkuji za případné nabídky. Kontaktovat na cinnamoon@centrum.cz
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    LENKA666: jakože si kočičk zbylejch 15let bude pamatovat a mít hezou vzpomínku,že jednou byla maminka?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    LENKA666: v klidu, jen doufam, ze mas zajemce na vsechna kotata,ktera z toho muzou vzniknout
    LENKA666
    LENKA666 --- ---
    TILLIT: vidim že tohle neni správný místo kde najít pro toto pochopení... Pardon, ale já to přemnožení právě ovlivňuji, protže kdybych se o tu svou kočku nestarala jak starám, tak už má kotat 20. Ale já jí hledám ženicha jen pro jednou, nenechám ji sprsknout na ulici s kdekym a kdykoli se ji zachce.. Chápu vás ale, já zvířata miluju, možná až moc a to je ta chyba (jinak bych ji uz davno vykastrovala). Víc už tyhle připomínky komentovat nebudu.
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    LENKA666: V útulcích a na ulicích je dle tebe málo přemnožených koček? :(
    LENKA666
    LENKA666 --- ---
    Sháním pěkného kocoura na krytí pro naší číču. Ne moc velkého, ona je malá drobná ani ne 3-kilová...
    Prosím o foto do pošty.

    IMG_0618.JPG (4296435 B)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Prodám konzervy Eukanuba VD Cat Struvite Urinary 170g (asi jich je 6, kouknu doma). Je to pro kočičky co maji struvitovou urolitiázu. 20Kč za jeden ks .... dovezu do Prahy nebo pošta
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    daruji samečka zebřičky pestré, vylíhnutého na začátku srpna, opečovávaného.. mám ještě dva kluky a vypadá to, že se mi ozval zájemce pouze na jednoho z nich, jelikož jsou společenští, nechci ho nechat samotného.. proto daruji někomu, kdo už zebřičky má, nebo by mu přikoupil samičku..
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Arnoště stále hledá domov
    Arnošt je kastrovaný, očkovaný, velmi čistotný kocourek, asi 1.5 roku starý. Je to největší mazel, ale zároveň rošťák a stále si hraje jako malé kotě. Hledá nové bydlení v bytě, ideálně s dalším kočičím kamarádem, se kterým by mohl lumpačit-sám je doma moc smutný. Bližší info v poště

    BOO
    BOO --- ---
    DIVER: hraješ na city!
    DIVER
    DIVER --- ---
    chjo, jsem v pytli. kamoska si mela vzit kote a den predtim, nez si ho mela odvezt, mi napsala, ze uz ji nekdo vnutil jiny dve kotata:( takze nutne shanim odbyt pro jedno 2,5mesicni kote, resp. kocicku. samozrejme ZDARMA a jeste klidne pridam kocici zachod a nejaky hracky a tak.

    kotatko (bilo-mourovaty, evropska kocka) je vymazleny, zvykly na jiny kocky a lidi. ji i granule a v pohode pouziva kocici zachod. neboji se, hraje si, mazli se, vrni. muze byt do bytu i k baraku.

    k odberu ihned! praha.

    pls, kdybyste o nekom vedeli, ozvete se mi. nemuzu si dalsi kocky dovolit :(






    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    Prosím prosím potřebuju co nejdřív, kotec pro psa, naučila se přeskočit plot u zahrady a nemůže běhat bezprizorně po městě...nemáte třeba někdo aspon tip, kde seženu něco levnějšího? moc děkuju za jakoukoliv pomoc..
    PINOZKA
    PINOZKA --- ---
    mám na prodej spoustu nových svetříků a oblečků. svetříky jsou za 100,-, oblečky a pláštěnky podle druhu tak do 200,-
    mám i obojky, vodítka, hračky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam