• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TERRORIST: máme přebytečný akvarium i klec. vyměnim klidně za nějaký naturálie
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    SHÁNÍM klec nebo akvarium pro KŘEČÍKA, máte doma a potřebujete se toho zbavit? Na ceně se dohodnem, Praha
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    máme tu další blešák oblečení na podporu O. S. Devět životů, které se stará o opuštěné kočky :o) Přijďte v hojném počtu :)o
    [ Charitativní blešák oblečení / ostatniother / 24.8.2013 / CR - Praha - Mléčný bar Bílá vrána, Kodymova 4, Praha 13-Hůrka ]
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Ahoj.
    Nemate nekdo doma nevyuzity celotelovy podpurny rehabilitacni postroj pro psa velikosti Golder Retriever, pripadne nejaky zamenitelny ekvivalent, ktery podrzi celou pater psa a umozni mu s podporou chodit?
    Dam za nej temer cokoliv, pokud to bude rychle.
    Diky
    AGATKA
    AGATKA --- ---
    Nabídka pro majitele KOŤÁTEK.

    Koupili jsme našemu Ormíkovi škrabadlo pro koťata a on hbitě vyrostl a používá jen velké škrabadlo. Takže ho nabízím. Je jako nové a na zoohitu ho mají za 500,-Kč. Ode mne ho máte třeba za flašku...

    Škrabadlo Bambula 45 cm | zoohit.cz
    Škrabadlo Bambula 45 cm | zoohit.cz
    http://www.zoohit.cz/shop/kocky/skrabadla_odpocivadla/strom_maly/60_cm/153105

    https://lh4.googleusercontent.com/v31Pn5WZ-JmpX4p2houky3VDAc_-yt1UuhO73PQB3kI=w311-h207-p-no
    BLANULDA
    BLANULDA --- ---
    ahoj, sháním tašku pro kočku nebo přepravku :) Dík, Praha
    RAST0
    RAST0 --- ---
    ahojte! prijmem do daru, prip. lacno kupim hracky a rozne vybavenie pre maleho kocurika.
    Praha 7
    dik:)
    XLICJ
    XLICJ --- ---
    Do dobrých rukou daruji krásné bílomourovaté koťátko! Jedná se nejspíš o kočičku, stáří cca 8 týdnů. Je zvyklé jen na pobyt venku (přes noc spí v garáži), ale i v bytě by si asi rychle zvyklo =). Je milé a hravé.
    Bližší info do zpáv.
    Praha
    http://i.nyx.cz/files/00/00/09/98/998950_4127368c66c0eedbf74a.jpg?name=DSCF8719.JPG
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    pokud by nekdo vyuzil mam zde poukazky na nakup zbozi za 2 000 na zoohit.cz
    jsou mi k nicemu
    tak je rada strelim za 1500 nebo min - dohoda mozna - posta !
    KACJU
    KACJU --- ---
    Daruji mleko pro kotata ( prosle par dni, neotevrene nove)
    LIberec
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    DIVER
    DIVER --- ---
    fakt je, ze me tady pres nyx vyhlasili patrani po prazskym Panu Kocourovi i v radiu v Decine. ale to byla spis takova sranda. jeste si pamatuju, jak tam rikali: "tak kocoure, mazej domu!" :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    LU_UCA: fajn. to je hezky. je to fakt nejucinnejsi - masivni letakova kampan:) a samozrejme neni na skodu poptat se i na nyxu, toe jasny :)
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    DIVER: neboj, už jsou vylepený , to mě napadlo jako první... ale zkoušim to pro jistotu i tady, kdyby ji někdo znal
    DIVER
    DIVER --- ---
    LU_UCA: pls, vylep tam po okoli letacky. hledat na nyxu nekoho ze strossmayeraku, je skoro uplne marny. sehnat majitele temer nemozny.

    vzdycky zabiraji letacky. nekdo tam mozna po vecerech beha a vola svoji kocku. ja jsem stravil takhle hledanim Pana Kocoura tyden, nez se mi ozvali lidi na muj letacek. je skoda, aby nekdo oplakal kocku a ta se navic musela stehovat, kdyz mozna bydli za rohem...
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    včera jsem našla na strossmayerově náměstí kočku, nejspíš ještě kotě, je docela malinká... tak kdyby jste někdo věděl koho by mohla být, tak se ozvěte... jestli se do příštího týdne nenajde majitel, tak jí někomu daruji .. je velice přítulná a milá
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    Prodám granule Taste of the wild high prairie puppy 5 kg + ocean fish puppy 2 kg, oboje celkem za 400,- Kč. Jsou to rozbalené pytle, prodávám z důvodu přechodu na jiné granule.. Nic jim není, jsou to kvalitní granule. Původně mě stál pytel o váze 6,8 kg 800,-Kč, takže si myslím že 400,- za 7 kg granulí je víc než slušná cena.. Odběr po domluvě v Praze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam