• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    GKATIE
    GKATIE --- ---
    Sháníme morče buď přírodní barva - http://www.mazl.estranky.cz/img/picture/26/7eb3379446_54741245_o2.jpg nebo může být i mixnuté, krátkosrsté, ve zverimexech v Praze jsou v poslední době bez morčat...
    DHA
    DHA --- ---
    Jenom zprostředkovávám:



    Zdarma
    Nabízím zdarma toho malého pejska . Jmenuje se BURáK . jsou mu asi 2 roky .Zřejmě kříženec krysařík jezevčík. Dědictví
    jarka.sumeldova
    Mobil: +420 603 466 470
    Kostelec nad Labem, okres Mělník 3.4.2014

    originál inzerát http://www.sbazar.cz/jarka.sumeldova/detail/5618907-nabizim-zdarma-toho-maleho-pejska-jmenuje
    TERCY
    TERCY --- ---
    TERCY: Praha
    TERCY
    TERCY --- ---
    Prodám granule Royal Canin Junior 18 kg pytel.Otevřený předevčírem.Štěndo mi to nežere.Cena dohodou kolem 1000 Kč.Jsem ochotná smlouvat.Můžu i někam dovézt...
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    sháním klec na psa s plastovým dnem, minimální rozměry 90x60x70, levně, Praha
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Tak ještě jeden spam. Cena je spíš orientační, určitě se dá domluvit:)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Terárium pro velké plazy 150x180x80 / Praha, nutný vlastní odvoz / 6000 CZK ]
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    sháním klec pro králíka do 200,- praha, takovou tu klasickou podlouhlou
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NETTLE: tady si zkoušela? [ Bullterier ]
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    Sháním samici leguána zeleného
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Neporadili by jste mi chovnou stanici buliku? Potrebovala bych pro sefa stenatko ang. bullteriera holcicku bilo hnedou. Musel vcera nechat uspat svyho pejska a jeho maly kluci jsou smutny. Diky moc!
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Prodám za 200 Kč černý svetr pro psa, zn. Trixie, vel. S (hrudník 38 cm, délka zad 35 cm). Je nový, pouze vyzkoušený. Předám osobně v Praze (Petřiny, Dejvice).
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    Znovu prodám límec na psa (použitý 1x asi na 10 sekund, neúspěšně), 25 cm. Jako nový. 80 Kč Praha (je to tento http://www.granulky.cz/limec-ochranny-buster-plast-fashion-collar-25cmpink-p-8448.html)

    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    Nechce někdo z Prahy a okolí (Středočeský kraj) pejska 3,5roku kříženec. Po novém roce se stěhuji z republiky a bohužel nemám možnost vzít svého pejska sebou. Tak se mu snažím najít fajn nového páníčka nebo paničku, jsem z toho špatnej, ale je to nutné....je to zlatej kluk. Snáší se dobře s lidma i se zvířátky. Kamarád jak se sluší a patří.

    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    LU_UCA: Tak už mám jen Belcando adult large (250,-/cca 5-6kg)
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    za mensi peniz (250,-/pytel)cca 7kg belcando junior large , balcando adult large.Mozno vyzvednout na letne praha 7 socharska...Pejskum nesedi,tak by byla skoda je nezkrmit jinde
    ISCH
    ISCH --- ---
    LANTHAL: prej jeden potrebujem...
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    LANTHAL: prodáno :) kdyby ale někdo další potřeboval taky, můžu ušít na zakázku stejné/podobné, info v poště
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam