• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BURANVIŠNÁ ZA BORY - všichni dobří rodáci
    WAKO
    WAKO --- ---
    PSYION: to je celý Tribal Vision? nahodíš tracklist? pár věcí se mi tam líbí
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    mňauzí mňauuký
    BIOH
    BIOH --- ---
    ACIDACID: ti to asi nestačilo kocourku
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    vraťme se zpět k tématu,,,,
    WAKO
    WAKO --- ---
    Russia in color, a century ago - The Big Picture - Boston.com
    http://www.boston.com/bigpicture/2010/08/russia_in_color_a_century_ago.html?ref=nf
    WAKO
    WAKO --- ---
    WAKO
    WAKO --- ---
    "Pane Bludno zkontroloval jste osudí, je všechno v pořádku?
    "Zkontroloval jsem ho bezvadně."
    WAKO
    WAKO --- ---
    masakr...
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    :D
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOL :))
    WAKO
    WAKO --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    YouTube - Česká soda (1994) Losování matesa
    http://www.youtube.com/watch?v=fi-tOB4J3N0
    WAKO
    WAKO --- ---
    Psyion fall in na rádiu Gem
    WAKO
    WAKO --- ---
    YouTube - MC GEY feat. MC PEPÍČEK - DVA KAMARADI CREW (official music video)
    http://www.youtube.com/watch?v=MUgTHZMmc6M&feature=share
    BURAN
    BURAN --- ---
    BIOH: naopak, chteji po me penize za sluzbu kterou mi nikdy nedodali.

    ta drivejsi firma mi to zapojila 21.9.2006. kazdej rok zvedali rychlost. kdyz byl problem, zavolal jsem rovnou typkoj co to sefoval.

    tihleti to maj od lonska. nezvedli nic. kdyz je problem, dovolas se na operatorku, ktera vi uplny hovno a je vcelku arogantni (mel jsem tu cest se dvema kusy, stejny). skoro celej letosni rok nebylo mozny v podvecer cokoli nak rozumne delat. proste pretizeny. ted internet 2 dny nesel a trochu se to zlepsilo. asi neco upravovali. ale ze by poslali mail nebo neco, ze to nepujde, to ne. ok to bych jeste skousnul.
    vypadek minimalne jednou za hodinu, kterej te odpoji z cehokoli kde jsi zrovna pripojenej (driv napr LA2, ted poker - uz se mi to stalo ze mi to vypadlo zrovna kdyz jsem dostal AA a raisnul. nez to zase naskocilo tak mi to system foldnul zejo :) bohuzel tyhle mikrovypadky nejsou nijak reklamovatelny, protoze firma garantuje nejaky procento casu kdy to bude funkcni, napr. 95%. ale to bych taky skousnul - uz jsem si nejak zvykl.

    jenze si ted vzpomneli, ze jsem v tom roce 2006 nezaplatil za to zari a chtej po me abych zaplatil celej mesic. po 4 letech kdy bylo vse OK, chodilo mi vyuctovani, nikde o zadnym dluhu ani zminka, vse bylo v poradku. tak to uz mi teda dosla ta trpelivost s nima. samozrejme to zaplatim, protoze nechci mit doma exekutora.
    ale to budou posledni penize co ode mne uvidi.

    tohle proste supportovat nebudu. je mi jasny ze mych 6000,- za rok o ktery prijdou je nerozhazi, ale me jde uz o princip.
    BIOH
    BIOH --- ---
    BURAN: takže chtěli za svůj produkt peníze, který jsi jim nedal :-))))
    BURAN
    BURAN --- ---
    vsechno dohromady.
    uz dlouho mam cukani se odstrihnout a dneska sem dostal posledni kapku.

    drivejc to delala nejaka local firma z cesky lipy, byli fajn a dalo se s nima normalne domluvit.
    ted to ma naka skupina nebo co (RIO MEDIA a.s.) se vsema moresama co patrej k chovani velky firmy - tzn. zakaznik je zdroj zisku a prilezitostne muze poslouzit pro vytreni prdele.
    vetsina lidi si to dneska necha libit, protoze si neumi predstavit zivot bez televize, mobilu, internetu, auta, teplyho dobre placenyho mistecka...
    ja mezi tu vetsinu nepatrim.
    BIOH
    BIOH --- ---
    DUB: spíš po něm někdo chtěl peníze :-)))))
    DUB
    DUB --- ---
    a co te sralo, ze ti to vypadavalo nebo to vubec nebezelo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam