• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BURANVIŠNÁ ZA BORY - všichni dobří rodáci

    "Dobrá párty!"

    rozbalit záhlaví
    BIOH
    BIOH --- ---
    BURAN: 129 kč
    BURAN
    BURAN --- ---
    BIOH: si radsi koupim 5 piv nebo kolik to vychazi :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    byli jsme s ženskou v bondy 2x- avatar a nebel a oboje bylo v pohodě, žádný píčové a zvuk i obraz cajk, akorát 15 minut reklam byl porod
    BURAN
    BURAN --- ---
    DUB: no nakej ferda mi tuhle (uz je to par lety tedy) zral bramburky z pytliku rovnou za hlavou. po chvili jsem ho tedy pozadal jestli si muzu vzit taky. a hned sustit prestal, lakomec!
    BIOH
    BIOH --- ---
    s váma je hovno srandy kua
    BURAN
    BURAN --- ---
    pamatuju kino, kde se zhaslo a tim lidi prestali mluvit.
    kdeze lonske snehy jsou... :)
    DUB
    DUB --- ---
    BURAN: to chce jit ve vice lidech a kdyz nekdo zbrtne tak hned, drz hubu zmrde nebo te vykopem vodsud :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    BIOH: dik dnesni kino si tedy necham ujit. kdyz jsem byl naposled tak jsem mylsle ze mi vybuchne hlava z ty hlasitosti co tam do lidi serou. uzvaneny sraci s popkornem me taky nezajimaj.
    DUB
    DUB --- ---
    naposled v kine sem snad byl na celym tripu kdyz vyslo PREDATORS, sel bych zas :)
    DUB
    DUB --- ---
    no money no funny, stoji mi kara v pici pac mi dosla nafta a uz nejde odvzdusnit, musim koupit novej filtr naftovej, to je dulezitejsi nez batman, soryy :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    poďte do kina, nsk dávaj toho batmana od pěti
    DUB
    DUB --- ---
    zbytecny teda
    DUB
    DUB --- ---
    jo ty kolonisti tam nebyly jak to jedou prozkoumat, ale takovy divny to bylo, dobry ze to nezaradili do orig. nebo kdyz pristavali na ty planete tak hudson jak tam vyjmenovava co vsechno maj za zbrane, at se ripley neboji, to bylo taky navic :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    DUB: jj taky jsem koukal, hlavne cela pulhodina na zacatku o tech kolonistech-
    DUB
    DUB --- ---
    at ty 3 kozy mam v dobry kvalite
    DUB
    DUB --- ---
    BURAN: jo to me zas tolik nelaka jako ten prometheus, to si v klidu pockam na dvd
    DUB
    DUB --- ---
    sme vcera koukali na nakou special extended version, to sem teda nevidel a bylo tam dost novejch scen oproti original vetrelec 2
    BURAN
    BURAN --- ---
    DUB: totall recall cam rip uz je na zatoce
    DUB
    DUB --- ---
    kdyz uz delaj ty remaky, mohli by udelat nove ty Aliens, rozumej vetrelec 2, to je podle me nejelspi z ty serie. s dnesnima efektama bych si to dal klidne uplne do mrte stejnej scenar, jen v novym kabate, to bych se asi fakt posral strachy :)
    DUB
    DUB --- ---
    jo total recall ze maj delat novej sem taky koukal a sem plnej ocekavani
    DUB
    DUB --- ---
    uz to je 2 mesice v kine a nekde sem videl vydani dvd snad az v rijnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam