• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: to bych mu uplne nevycital, ale zaslechl jsem ho nedavno na ct1, kde se vyjadroval k rozpoctu. moc toho teda nerekl a nebyl sem si z toho rozhovoru jistej, jak by vlastne jejich experi rozpocet resili. proste porad si nedokazu pirata predstavit na financich, vnitru ci obrane minimalne a snad k tomu nedojde.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    WAMP_ELF: tak ty kontroverze uz v predvolebnich heslech jsou docela vtipny :)
    VYHULENY_UFO: co jsem ho videl v televizu naposled, tak k tematu docela koktal... obavam se, ze to kosili (ani ponozkama) nezachrani :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WAMP_ELF: to nevim, ale ferjencik aspon zacal stridat kosile, kdyz mluvi do televize. :D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    DANYSEK: two days later:
    Bartos mel vcera bile ponozky dnes ma cerne? Bude mit zitra modre?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    https://twitter.com/cabanmart/status/1036958384099090432
    Takže v Praze jde @PiratskaStrana do voleb se heslem "Držíme kurs", zatímco v Budějicích "Otočíme kormidlem". Nevim, nemůže z toho být nějaký námořní neštěstí?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: ja sem ptam, ja uz pres 15let nenaprogramoval ani radku, takze nejsem ten pravy znalec v cem dnes pocitacovi pirati programuji. x86 asm to rozhodne asi nebude.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: a vypadaji snad piratske systemy, ze by je nekdo psal v Go? :-) Videl bych to na PHP. maximalne Ruby.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIRIX: to je spravna otazka. umi pirati programovat v go? ( https://golang.org/ ) je to moderni programovaci jazyk, ve kterem je napriklad napsan obsluzny daemon pro bitcoin walllet jmenem trezor. znaji pirati bitcoin???
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Dovolil som si posledny preplach dutin trochu skratit. Inak kazda debata aspon trochu k teme je vitana:)
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LINKOS: Víš, že je mi to úplně jedno? V ignore sice nikoho nemám, ale troly nekrmím, ani když se chvilku přetvařují.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    KRAMERIUS: co na to debilsek?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    ANO by v srpnu vyhrálo volby, podle modelu nejvíce posílili Piráti - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...spd-stan-cssd-kdu-csl-top-09-g40-/domaci.aspx?c=A180902_130414_domaci_hm1
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    A vypada to, ze v Pirati v Praze muzou mit silneho spojence...
    ČSSD v Praze láká voliče na bezplatnou MHD. Nezodpovědný populismus, reagují odborníci | Noviny | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...-o-nezodpovednem-populismu-ga5-/noviny.aspx?c=A180829_213835_ln_noviny_Ceh
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    DANYSEK: Zaloz si blogisek a neotravuj furt.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: ctenari duverujici fake news se neomezuji na konkretni generaci a stejne tak nejde tvrdit, ze by byly cele konkretni generace, ktera by verila vsemu, co se napise v novinach. Ale chapu, ze cilit na fake-news-zrouty muze byt pro Piraty dobra taktika - tu a tam si v takovych "mediich" sami prilozi polinko a napisou neco, co se mozna tvari jako slusny clanek - ale jeho obsah je snuska nicim nepodlozenych a neoveritelnych pomluv politickych konkurentu koncici tim, jak bojovny korzar problemy lidu dozajista vyresi :) Akorat tu moznost uz mnohokrat meli a vyuzit ji nedokazali... viz treba OpenCard a neschopnost Piratu podat trestni oznameni + nasledne vymluvy na Krndu, ze... at jsme konkretni :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    DANYSEK: jaksi tu mame i generace ktere nemaji vstipene tyto navyky, nebo ty myslis ze 100% volicu ma toto v maliku? (casty je argument "vzdyt to psali v novinach")
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: pokud se Bartos boji uz i toho, ze jeho volici skoci na ty zjevny ptakoviny, tak to spis vypovida o realne cilove skupine, kam Pirati svym programem cili - na hlupaky, kteri skoci na kazdou blbost :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    DANYSEK: imho spise pozna ale uz ho nemusi napadnout ze by ostatni mohli potrebovat pomoct s osvojenim stejne dovednosti nebo nemusi sledovat informacni zdroje sirici tento typ obsahu a tedy nemusi tusit o jak casty jev se jedna .)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: inteligentni volic hoax sam nerozpozna...? :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    DANYSEK: ozvat se proti sireni hoaxu a apelovat na jejich vyvraceni v okoli nejak zpochybnuje inteligenci vlastnich volicu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam