• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    Kdo by neměl rád M*A*S*H..?
    rozbalit záhlaví
    ARROW
    ARROW --- ---
    CRKOS
    CRKOS --- ---
    BOTRYTIS: jj tak jde o to aby to nekdo seedoval, holt to nechas terba dve noci bezet, ale kvalita nesrovnatelna s tim kdyz na to koukas online nekde, to jsou čtverečky hrozný...
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    CRKOS: tak o výslednou velikost mi ani tak moc nejde... jen aby to mělo nějakou kvalitu... Díky, kouknu se..
    CRKOS
    CRKOS --- ---
    BOTRYTIS: na cztorrentu sem neposledy stahoval vsechny serie, melo to asi 45 gb
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Asi mně ukamenujete, ale nevíte kde stahovat? popřípadě nemáte někdo? :))
    WANHALF
    WANHALF --- ---
    Allan Arbus, známý jako psychiatr Sidney Freedman ze seriálu M.A.S.H., zemřel minulý týden v Los Angeles, oznámila jeho dcera Amy Arbusová. Bylo mu 95 let.
    Zemřel herec ze seriálu M.A.S.H. Allan Arbus – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/kultura/300055-zemrel-herec-ze-serialu-m-a-s-h-allan-arbus.html
    ARROW
    ARROW --- ---
    Dožil se úctyhodného věku 96ti let.
    ARROW
    ARROW --- ---
    Před chvíli jsem se dočetl velice smutnou zprávu.... Dnes ráno odešel Harry Morgan, představitel plukovníka Shermana Pottera... :(
    http://www.nytimes.com/2011/12/08/arts/television/harry-morgan-mash-and-dragnet-actor-dies-at-96.html?_r=2
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    Chceš vidět, jak udělám oheň třením tvých uší o sebe?

    MASH 4077 - televizní seriál a také film z prostředí korejské války
    http://mash.sipe.cz/mash1.php?horz=mash&vert=13
    ARROW
    ARROW --- ---
    YouTube - ‪M.A.S.H. Outdoor Set Location‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=4GaVjt6w0Rs
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    Ahoj, nepřemýšlel jste někdo někdy že pošlete knízku vše o mash (:D) Aldovi k podpisu? ja na to koukal, nasel jsem adresu i postupy jak, ale nejak jsem nenasel silu to vsechno prolezt zakoupit zpetnou obalku a poslat to... zkousel to nekdo z vas?
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    JOSE01: válka nervů 128. díl
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    CORDANE: dil 155
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    ahoj,
    napadla mě vizualizace na téma mash...
    sháním díly, ve kterých se jakýmkoliv způsobem tancuje...
    zatim co mě napadá je řecká oslava v díle, kde se hledá vojin Lamb:D kdybyste někdo věděl jaký je to díl a napadli vás další budu vděčný...;)
    CORDANE
    CORDANE --- ---
    Ahoj MASHáci, mám netradiční dotaz.. nevíte náhodou někdo, v kterém díle se objevila hláška "Radar: Pane, podepiste tyto papiry a ostatni jen parafujte.
    Henry: Proc mam jeden podepsat a zbytrek parafovat?
    Radar: Na tom prvnim je podpis, ze jste ostatni parafoval." ... :-) Potřebuju si ten kousek videa vystříhnout a prdnout ho do prezentace do školy (k dokreslení toho jak je špatné papírování). Díky, kdybyste věděli napište mi na cordane@seznam.cz
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Čao lidino, ve kterém díle zazněla hláška Margaret na Charlese?
    "To ten Tvůj nos, možná máš k němu nějaký citový vztah, možná že ho v noci oblíkáš do malých šatiček!" :-D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    ted
    na CT2
    MASH film.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Tady je to kafe Hawkey a britva mnooo a horkou vodu jsme pouzili na nastroje.

    Radare, az to tady skonci nejvic mi budes chybet ty a prujem.

    Ooo dekuji Vam pane, chcete jeste neco sehnat kdyz shanim?

    Prines mi langustu asi kilovou politou maslem, hranolky z novych brambor , asi litr bileho vina.

    To je vsechno?

    :D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    jak mam rad mash, tak nektery dily opravdu ne...
    jak ostatne vsichni urcite vime, tak davaj mash kazde poledne...
    nedavno davali hrozne nudny dva dily, je to takova ta reportaz, tocena černobíle...
    a teď takovej ten díl, jak je celou dobu z first person jednoho zraněnýho vojáka.

    člověk se vždycky těší jak malej kluk na další díl a pak tohle...
    no každej to má asi jinak...
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    ALIQUPISO: :) začátek FW? každý má názor, ale todle je spíše pro příznivce takže myslím že jsi ve špatném auditku... co konkrétně se ti na tom nelíbí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam