• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    John ma nejlepsi vyjednavaci pozici, zase ani TOP nevylucila jednani s cssd, pouze jednani s Paroubkem - v tom byli velmi durazni.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MARWIN: že John je ten "sráč medián", pomyslný jazýček na vahách - nebo to tak může vypadat - Kalousek je rozhodně tvrdej vyjednavač, takže možná je to jenom takový bububu, jenže za týden to může všechno být jinak. Obávám se ale, že timhle Kalouskovym vyjádřením tu začíná boj o co největší korýtko, a že osud ČR a voličů je až na druhém místě. Přál bych si, aby to nebyl tento případ...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    No právě, už je vidět, kdo je jenom kašpárek, co dobře posloužil, a kdo tahá za nitky...
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    SUCZKER: kalousek je mozna svine, ale rozumny, ale jak to tak sleduju tak john uz to zacina srat...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Gratulki příznivcům topky k dobrému výsledku, jen doufám, že si to kalousek neposere ...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Gratuluji TOP09 k volebnímu výsledku. Je pozitivní, že pravicové myšlenky podané v šikovném marketingovém hávu mohou uspět. Je nicméně smutné, že jsou reprezentovány takovými lidmi, jako je Miroslav Kalousek.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    PREVIT: tak nektere vaianty brokovnic maji i jen horni a dolni :)
    FIN
    FIN --- ---
    ale fakt je, že hlasy si opatřil i u těch nejelitnějších vrstev obyvatelstva:
    http://zpravy.idnes.cz/romove-chteli-za-hlas-stovku-cssd-mluvi-o-provokaci-fhu-/domaci.asp?c=A100528_170527_domaci_nos
    FIN
    FIN --- ---
    na ja, parouback je štramák a gentleman, že mu rovno není:
    http://www.youtube.com/watch?v=oVjJ-9MBGBs
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    věřím, že vyhraje pan J. Paroubek a jeho CSSD.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Chuck Norris nevoli, nechce se zabyvat takovyma blbostma. Kdyby chtel, tak neexistuji volebni listky, jenom seznam politiku ktere Chuck nechal nazivu.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    CROSS: Ja myslel levou a pravou, jakoze brokovnice...:)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    KEMAL: Chucka Norrise
    ATRON
    ATRON --- ---
    Suverenitu jsem volil... a spoustu mejch kamosu °-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Koukám, že kandidát Suverenity č. 5 je můj spolužák z gymplu :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PREVIT: ceska ruleta ma jenom dve komory, horni a dolni, a obe jsou bohuzel dost plny ;-]
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    SAMIEL: koho volí Chuck Norris?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TOMASZ: s plnym bubinkem, pripadne pistoli, to umi pouze Chuck Norris :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    TOMASZ: No, dejme tomu že jedna komora je prázdná...:)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Nějaký vídeňský deník prý dnes české volby označil za "politickou ruletu". Já mám pocit, že to nebylo úplně správné. Je to "ruská ruleta". A ani to moc nesedí, protože bubínek je celý plný... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam