• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    "Nová" politická strana... Dobrá, špatná?



    Volby do krajských zastupitelstev 2012

    rozbalit záhlaví
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    KAKTUSX: je zajímavé, že věci, které se do prorežimní neoliberalistických médií nedostanou jsou často zaslepené tlachy.

    http://blisty.cz/2010/7/23/art53619.html
    (v iráku vzrostl počet leukámií více než v hirošimě = je to horší než hirošima)

    a to jsem vzal jen jeden příklad. blisty jsou toho plné. je to místo pro chytré mudrce, ne pro moudré lidi.
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    ROMANET: Neoliberalistické.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    KAKTUSX: co to je "prorežimní"?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    See You later, aligator!:)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    Nic, ale fakt už musím. Ráno podávám výkony. Síjů.
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    FIONOR: BL dávají prostor autorům, kteří v "prorežimních" médiích prostor nedostanou. Stern je samostatná značka, stejně jako je jím třeba Bělohradský, Paul Krugman nebo John Michael Greer.

    To, pravda, MF Blesk nemá. Ti si musí vystačit s vlastními pisálky.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Ne, u nas s ni jeste diskutujeme..:)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT: I když uznávám, že výrok "většina světa si utírá zadek levicí" by mohla být zakuklená podprahová informace ve prospěch levice, protože ta "většina světa" rozhodně není naše kulturní oblast. :-)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT: ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Mysli! :o)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT + PREVIT: Nemyslím. :-)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    FIONOR: Nevím o čem mluvíš. Četl jsi teda tu analýzu české politiky z pera významného českého psychoanalytika Jana Sterna? Máš k ní nějaké výhrady? Nějaké protiargumenty?

    Jsem otevřený diskusi. Tys jen předved negaci z pozice "politicky nepřípustného zdroje".
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Ale tys to mozna myslel trochu jinak..:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: O tom nepochybuju, i kdyz si myslim, ze Isova a Madl v tom byli v tomhle pripade dost nevinne.
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT: Kurde! :-) Tak to pardon. V tomto případě jsem za rybízka zcela výjimečně já. ;-)

    (A rozhodně nejsem fanda Issové a Mádla ;-D)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT: psal jsem i na zdejší auditko PS. Můžeš se tam podívat, že diskusní linka se tam vede nejen jinudy, ale i jinak.
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    PREVIT: Tos mě mile překvapil. Steigerwald je nejen fanatik, ale i psychopat. Jistěs neviděl (není osobní kaňka), kdy trucovitě rozbil v TV diskusi o zcela neškodném tématu (jeho divadelní hra) tím, že uprostřed odešel a povykoval zpoza kulis. Byl zralý na nějaký násilný útok. Ten člověk se NEJEN projevuje jako psychopat.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Nevolil jsem ani jednu z tech stran. Volil jsem piratskou stranu. Tam je budoucnost.:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Jsem rocnik 1952, takze jeste vic let to bylo...
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    Jo a než půjdu spát, tak musím poctivě dodat. Volič TOP09 je ještě proti voliči ODS intelektuální a morální hvězda.

    Gut najt fellas.
    B-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KAKTUSX: Vsechny tebou jmenovane znam (podle jejich "ovoce" - pisemneho projevu. A ac nerad, s tebou souhlasim. Mozna s vyjimkou Steigerwalda. Ten mi pripada, ze ty ostatni trochu prevysuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam