• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Zelení v Letňanech přeběhli k TOP 09 – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/214071-zeleni-v-letnanech-prebehli-k-top-09.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TOP 09 označila svého kandidáta za "shnilé jablko" a stáhla ho z voleb – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/214062-top-09-oznacila-sveho-kandidata-za-shnile-jablko-a-stahla-ho-z-voleb.html
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    DOCKINEZ: Zajímala by mě souvislost s TOP09, nebo alespoň jakým způsobem to z Kalouska dělá lepšího člověka? ;-)

    Ta reakce trochu připomíná ten klasický vtip: "a vy zase bijete černochy."
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    LONESTAR: jo, to me taky dojalo. misto aby se Havel prestal vozit svymi mercedesy a bmw, tak svola bandu svych kamosu, kteri prileti letadly napric celym svetem a budou kafrat o tom jak to lidstvo smeruje do sracek, protoze ho neovladaji oni a jejich kamosi. to pokrytectvi z neho uplne cpi.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    ..... eště něco o Hanychový by nebylo ?)))?

    Tady to fakt jede šupem do žumpy (((.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    EUportál - Evropská unie - politicky nekorektní průvodce - Opilec Václav Havel – svědek vypraví o bývalém prezidentovi
    http://www.euportal.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

    Kdyz bulvar o Kalouskovi, tak proc ne o "moralni autorite" (LOL) Havlovi, ze?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Věř, že mě velmi těší, že člověk jako ty se drží podobných informací a souhlasí s nimi. Pokud by tomu tak nebylo, měl bych pocit, že ač s tebou ve většině věcí nesouhlasím, musím si tě v jistých směrech vážit. Takhle mám svůj obrázek v hlavě a pevně věřím, že ty máš podobný ve své, což mě v tomto případě velmi lichotí. Stejně tak mě nesmírně potěšilo, když se Klaus zastal Vondráčkové v jejím sporu s Kubišovou. Takže asi tak :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Sakra... spatne tlacitko...

    DOCKINEZ: Jako třeba ožrala Havel...

    Ano, ožrala Havel...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    DOCKINEZ: což mi připomnělo ;-)
    Pokud člověk užije zdravou a léty prověřenou zásadu, že nejlepší metodou změny je začít sám u sebe, pak jsou slova bývalého prezidenta Václava Havla, která pronesl na slavnostním zahájení 14. ročníku mezinárodní konference Forum 2000, pozoruhodným příkladem sebekritičnosti. Řekl totiž: Pokud lidstvo nezmění svůj přístup k tomu, co ho obklopuje, a nebude pokornější, vřítí se civilizace do katastrofy... Lidstvo se může vzpamatovat jen tehdy, pokud se utká se svojí krátkozrakostí, tupým přesvědčením o své vševědoucnosti a nabobtnalou pýchou.
    Tedy dle výše napsaného: Pokud Václav Havel nezmění svůj přístup k tomu, co ho obklopuje a nebude pokornější, vřítí se jeho svět do katastrofy...Václav Havel se může vzpamatovat jen tehdy, pokud se utká se svojí krátkozrakostí, tupým přesvědčením o své vševědoucnosti a nabobtnalou pýchou...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: stejně jako tvoje modly :-P
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    THE_MIRACLE: Tohle by se Ti mohlo líbit:

    Odbory jsou v časově neomezené stávkové pohotovosti - Zpravodajství (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/795881
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: Ne, divil by ses, ale já jsem vcelku mírumilovnej tvor. Akorát nerad lidi jako Kalousek a Klaus vidím jako modly, když způsobili dost vědomého zla. Nic zásadně zlého bych jim nepřál, jen aby dostali od života nějaký výchovný kopanec.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    THE_MIRACLE: nepřemýšlel jsi někdy o fyzickým napadení nebo likvidaci Kalouska ??? Ty máš v tom člověku normálně předobraz zkázy celýho světa )(.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Možná stojí za připomenutí:

    POLITIKA: Komu patří Kalouskova duše? - Neviditelný pes
    http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-komu-patri-kalouskova-duse-d78-/p_politika.asp?c=A100906_173920_p_politika_wag
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    THE_MIRACLE: mě osobně Kalousek nevadí. V politice si malou domů hraje každý. Důležité je, aby kolem toho udělal nějakou práci a moc nemlaskal...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KID_MCHUTT: O tom zatim nic nevim, kazdopadne Kalousek to chtel. Takze je celkem jedno, jestli to proslo, nebo ne. Alespon ve vztahu k jeho osobnosti...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ: Myslim, ze my si nemame co rict ani se o cem bavit.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    THE_MIRACLE: Treba policistu v terenu je malo!

    To tvrdis ty (a o nic jineho nez o tvrzeni se nejedna, at uz si tech vykricniku das, kolik chces), ja si naopak myslim, ze fizlu je jako s**ek.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    THE_MIRACLE: tohle, nemýlím-li se, neprošlo (někde jsem to četl, přiznám se, že si nevzpomenu kde)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Z jineho soudku... to ze MK chysta vybirat penize z datovych zprav jste slyseli? A ze s tim chce vylezt az v prosinci, kdy uz budou mit organizace, ktere prostrednictvit DS musi komunikovat sestavene rozpocty? A vite co je na tom nejvtipnejsi? Ze tech planovanych 900 milionu ma jit do pokladny ministerstva financi, ackoliv provozovatelem je ministerstvo vnitra... Vite proc? Aby se mohl pan Kalousek placat po ramenou ze zvysil prijmovou cast rozpoctu o skoro miliardu. Frajer...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam