• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jiste, jsi tam angazovany, jsi hodny kaprik - nebudes si prece ani vypoustet svuj rybnik, ani do nej plivat.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    THE_MIRACLE: sorry, ale fakt jsem si jistej, ze toho o TOPce, jejim fungovani a motivacich jejich clenu vim vic nez nejakej pomatenej kolemjdouci...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PJGEPR: Mne fascinuje, jak tady kazdej nejlip vi, kde je pravda.... :-)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KAMILIUS: to už si říkal, něco jinýho (a založenýho na pravdě) bys tam neměl?
    KAMILIUS
    KAMILIUS --- ---
    JIMMY23: Jo jo líp bych to nenapsal - TOP 09 = mafiánská verbež, bohužel je v týhle republice dostatek infantilních a vypatlaných voličů, který jim tu jejich pravicovou propagandu žerou i s navijákem. Domů dostanou Kalouskovu složenku, v televizi je přemluví Bába s Dědkem (alias Mádl) a hurá k volbám.
    FREELA
    FREELA --- ---
    LONESTAR: na kazani vodky tu mame jine strany, ze ...
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    SKIM: zdroj je nenavist a prani
    SKIM
    SKIM --- ---
    JIMMY23: „...kolaboraci otce sotva měl nárok...“

    To jsou mi novinky. Nějaký zdroj?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    FIONOR: já bych to nebagatelizoval - "kážou vodku a pijou víno" je myšlenka, která by neměla zapadnout :D)
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    JIMMY23: samozřejmě vodu né vodku :-DD
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    TOP09 sou kreténi, kalousek i parkanová kryly neprůhledný zakázky na MO, schwartzenberg šel v 90tech do politiky aby si přihřál polívčičku na restituce, na které kvůli kolaboraci otce sotva měl nárok, myslím že kážou vodku a pijou víno a nechápu ty debilní studentíky co si je zvolili a hned by od nich dostali školný bez odkladu... banda kretenů
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    spammer strikes back
    KAMILIUS
    KAMILIUS --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Kalousek ke kauze ProMoPro: věřím, že Nečas úmyslně neříká pitomost – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/238227-kalousek-ke-kauze-promopro-verim-ze-necas-umyslne-nerika-pitomost.html
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    CROSS: a doufjme, ze nikdy zit nebudeme
    CROSS
    CROSS --- ---
    THE_MIRACLE: straseni tim, ze TED TO PRIJDE.
    OMG nezijeme a nikdy jsme nezili ve spolecnosti bez socialnich rozdilu.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    THE_MIRACLE: poposkoč
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    CROSS: strašení? já to zažil sám, akorát že jsem povaha, že jsem si z toho nic nedělal. Evidentně nevíš o čem mluvíš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam