• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FLUMO: Údajně jde o to, že se má prodávat majetek na Senovážném náměstí Klausovi juniorovi, a ošéfovat to má právě Bátora. Kdyby se Kalouskovi podařilo tenhle kšeft překazit, tak by Klause staršího pěkně nasral, o což mu (mimo dalších) jde.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    PONCIK: jak snadne uverit dojmum a populismu a nepatrat po skutecnosti, vid :) tak treba nekdo jiny si namahu da...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    DS x NS, prostě náckové a tečka.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    PONCIK: jednak nepusobil v delnicke strane, ale narodni, druhak s ni nespolupracuje od 2006teho (nehlede k tomu ze v ty dobe spolupracovali s NS i Topolanek a jini a nikomu to nevadi), tretak extremni vysidlovaci program predstavili o X let pozdeji, kdy tam uz Batora nebyl, a do ctvrtice vyjadrovani neni duvodem k odchodu, to by tam nikdo nezbyl ;) otazka je co je pravej duvod nepohodlnosti Batory, vubec do toho nevidim...

    ALL: kdosi se zde holedbal, ze nejak blize spolupracujete s Topakama, nevite o co tentokrat jde, proc batora neni pohodlny?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    FLUMO: On se svými projevy + podporou/působností v DS opravdu do vrcholné státní instituce a funkce nepatří. Jsem zklamán z nulového dokončení odstranění tohoto člověka z vrcholné funkce ve státní správě.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    PONCIK: proc ti vadi batora, ze jsi zklaman?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Bátora se pouze přestěhuje na MŠMT ze dveří 225 do dveří 125 ( tudíž jeho vliv ještě stoupne ), takže totální zklamání (:.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    Nečas kritizoval ministry TOP 09 za neúčast. Je to neomluvitelné, zdůraznil | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-52654310-necas-kritizoval-ministry-top-09-za-neucast-je-to-neomluvitelne-zduraznil
    skoda ze se nemuzu na praci taky vykaslat v tom vedru..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Bolševické manýry Schwarzenberga aneb už zase posílají do skladů. Blog - František Matějka (blog.iDNES.cz)
    http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/206278/Bolsevicke-manyry-Schwarzenberga-aneb-uz-zase-posilaji-do-skladu.html
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: Nemej peci.
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: No jo no... tak bez zas delat tanyny tanyny :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: Trolo... ehm.
    Totiz... to co nechapes a cemu se divis, je pri vsi ucte tvoje a jenom tvoje vec.
    Na jedinou tvou otazku, jsem ti taky odpovedel.
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: Neprezentoval? Ja myslel, ze tak chytri hosi, jako vy zvladnete zakladni orientaci v psanem textu :-). No tak jeste jednou a v kratkosti. Napsal jsem, ze naprosto nechapu, jak nekdo muze volit stranu, jejiz predseda evidentne trpi stareckou demenci a senilitou. A dale jsem se podivil, ze existuji lide, kteri Karla povazuji za svepravneho cloveka...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: Mno zatím jsi neprezentoval žádný názor ani myšlenku. O pravdě či nepravdě tedy nemůže být řeč. Ani o souhlasu či nesouhlasu, sorry.
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    PJGEPR: Ale chapu, ze moje naprosta dehonestace a zesmesneni je potreba, aby nahodou nevznikl byt jenom minimalni dojem, ze bych snad mohl mit byt hypoteticky pravdu :-)
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    PJGEPR: Tomu bys asi nerozumnel :-) Priznam se, ze nevim... jak jsem koupil, tak prodavam.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    by me zajimalo o cem asi tak jedna svagr mistostarosta/maximalne clen KV s ministrem zahranici/predsedou strany

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam