• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    Italský velvyslanec se zajímal o Schwarzenbergův vulgární výrok - www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/italsky-velvyslanec-se-zajimal-o-schwarzenberguv-vulgarni-vyrok-p97-/ln_domov.asp?c=A111102_181930_ln_domov_kim

    To je panecku mazec... a tenhle starej dementni kreten reprezentuje nas obcany CR v zahranici. Vsichni kdo jste toho geronta volili si dejte par facek!
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HHANULKA: To je otazka, take bych nerad smahel nekoho odsoudil. Ale sama rikas, ze CSSD je po odchodu Paroubka jinou stranou, tak jak je to? Maji predstavitele stran vliv na stranu nebo nemaji? A jakou? Abych odpovedel na tvou otazku: Z medii a par informaci od kamarada (ma s Petrou spol. otce), o CSSD jsem se nikdy moc nezajimal.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    FLUMO: strany se meni a maji nejaky vyvoj, nemuzes je preci hodnotit takhle smahem...CSSD se snad stala jinou stranou, kdyz odesel paroubek?....mas informace jen z medii nebo znas nekoho, kdo v tech stranach je?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HHANULKA: podobne povolebni sklamani jsem prozil sveho casu se Stranou Zelenych.

    GREATDRAKE: zajimave by to bylo, kdyby se jednalo o radoveho clena, ale vzdyt je to jeji zakladatel.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    FLUMO: no já si právě myslím, že je škoda, že ti z P8 poškozují jméno TOP 09.....nerikam, ze je to cista strana, ale nema za sebou tolik kauz jako ODS nebo VV....sami zastupitelé (až na Šustra, to je ignorace sama) jsou celkem sympatičtí, ale udělali po volbách podivnou koalici s ODS a od té doby je ODS používá jako štítu proti veškeré kritice....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FLUMO: Je zajímavé, jak jeden člověk dokáže "poskvrnit" stovky dalších.
    (Bez jakékoli znalosti jejich charakteru, intelektu, motivace....)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HHANULKA: dekuji ze sis dala praci popsat problem. Me jednani zastupcu TOP09 neprakvapilo, protoze neverim nikomu, kdo kandiduje za stranu, v jejiz cele stoji Kalousek...

    Na zpravu, bude-li nejaka Transparency International jsem zvedav.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    FLUMO:
    kde začít? ;)

    lidé na P8 je volili zejména kvůli jejich postoji vůči výstavbě nové radnice:
    http://www.naseosmicka.cz/aktualne/nova-radnice-prahy-8-investicni-projekt-mnoha-otazniky/
    radní Fichtner před volbami s transparentem na zasedání zastupitelstva:
    http://www.lidovky.cz/politici-na-posleni-chvili-odhlasovali-obecni-hypermarket-za-miliardu-1zw-/ln_domov.asp?c=A100922_173356_ln_domov_ter
    po volbách jsou rázem pro, argumenty p.Šustra jsou takové, že před volbami neměli informace, teď je mají.....ale veřejnosti je nedají, marně se snažíme na 106 domoci nějakých podrobností ohledně veřejné zakázky a celého projektu

    dále deklarovali svůj zájem na záchraně Paláce Svět.....jediné, co se za ten rok stalo, že se zboural Automat Svět....výrok radního Šustra je ten, že i kdyby byl Palác Svět na prodej, radnice ho určitě nekoupí....připomínám, že radnice má v současné době k dispozici 4 miliardy, které získala za privatizaci bytů, takže nákup a oprava Paláce Svět, kdyby o to radnice měla skutečně zájem, by byla možná.
    před volbami dokonce uvažovali o tom, že by Palác Svět využili jako kanceláře pro radnici a tudíž nemuseli stavět novou radnici
    http://www.naseosmicka.cz/hrabal-predvolebni-kampani/

    dále 3 ze současných zastupitelů podepsali tzv. Semilskou výzvu, kde hned prvním bodem je tranparentnost veřejných zakázek
    veřejná zakázka na novou radnici proběhla naprosto netransparentně, do toho TOP 09 v té době zasáhnout nemohla...měla ale rok na to zveřejnit aspoň něco......v současné době veřejnost ví akorát to, že zvítězila akciovka 100% vlastněná radnicí...to je trochu málo

    dále v dozorčí radě a představenstvu této městské akciovky sedí pouze zástupci ODS a TOP09, opozici nebylo umožněno v těchto orgánech zasedat, i když byli ochotni tyto pozice zastávat bezplatně...navíc není moc jasné, jaké předpoklady k nakládání s rozpočtem cca 1, 5 miliardy (roční rozpočet MČ Praha 8) mají.....predseda dozorci rady p.Bína např. pracuje jako taxikář...

    mám pokračovat?

    o praktikách na radnici Prahy 8 se začala zajímat Transparency International, tak snad se brzy objeví nějaké výsledky jejich šetření

    asi jsem naivní, že ještě beru vážně předvolební program...na druhou stranu je mi jasné, že větší podíl viny je na straně ODS, která má zastupitele TOP 09 pod palcem a ani bych se nedivila, kdyby tam docházelo k ovlivňování ze strany zdější mafie, ale TOP 09 přeci nemusí s ODS vládnout za každou cenu.....po volbách to nebyla jediná možná koalice....
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HHANULKA: co ne/delaji?
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Jak jste spokojeni s prací ZO na Praze 8? Pro mě naprosté zklamání. Naprostá ignorace volebního programu, loutky místní ODS.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PJGEPR: btw: na mě je zrovna TOPka zbytečně zelená...
    Ale to bude nesjpíš tím že zase já jsem příliš modrej pro topku :-)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    WEREWOLF: :-D krutopřísná konzerva ¨
    ;)
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    HUSOKACHNA: to bych se poblil
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    TOPáci, přijďte na Zelenou akademii:)

    http://www.facebook.com/event.php?eid=257504797620308


    PONCIK
    PONCIK --- ---
    GREATDRAKE: Jo díky, i tak je to svinstvo od JOHNA a ne od KUBICEHO, jak tvrdil WEREWOLF. Prostě panaroidní a přeposraný VVčka kam šlápnou sto let tráva neroste. Až je ten stihomam přivedl k průběžným 2% oblíbenosti mezi voličstvem, holt kdo s čím zachází, tím i schází )).
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PONCIK:
    Gazdík nemůže do vedení TOP 09, ministerstvo vnitra mu to nepovolilo | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-53324050-gazdik-nemuze-do-vedeni-top-09-ministr-kubice-mu-to-nepovolil
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    WEREWOLF: No tak to bych rád viděl ten paragraf/vyhlášku či co, kterým se takto něco nařizuje/upravuje již existujícím stranám?
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PONCIK: TOPce by to nevadilo. To že nemůže být Gazdík místopředsedou TOP09 zatrhnul Kubice, tj. ministerstvo vnitra!!!

    Tj. problém je o 180 stupňů jinde. Realita je taková, že TOP09 Gazdíka ve vedení chce, ale stát (ministerstvo) říká, že nesmí být. UŽ JE TO JASNÝ?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: ale jak píšu, to je co pozoruji v okrese Louny ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam