• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    IF_: jasny jasny ... Na Jirku a jeho leva jsem u nas v rudem kraji fakt zvedav...

    A co se TOPky tyce, zatim jsou ty preference dle factumu pro CRo a scc/stem zatim prekvapive...
    IF_
    IF_ --- ---
    PJGEPR: :)

    Jsem si vzpoměla, co za tanec kvůli tomu před dvěma lety dělal Paroubek. A dnes říká, že průzkumy jsou nanic:)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    IF_: fakt jo? ;)

    nejsem blbej neasi ...
    IF_
    IF_ --- ---
    PJGEPR: Asi tě trochu zpražim, ale má to k reaálným volbám takřka nulovou relevanci:))
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KYTT: kazda takovadle zprava v kampani potesi ... takze ano, je to tak ;)
    KYTT
    KYTT --- ---
    PJGEPR: to je trochu sobecké
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    IF_: ja jsem potesen ;)
    HCS
    HCS --- ---
    FEMUR: sakra:) myslel sem ze ty kdyz to je po vzdycky po jednom nevadi tak nekdo jinej:)))
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HCS: ja ti to minus nedal cheche
    HCS
    HCS --- ---
    FEMUR: jen si brec pane minus:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    so sad it made me cry
    HCS
    HCS --- ---

    FEMUR: Dobre ale cisla st dluhu i to ze estonsko ma takrka nulovej dluh je taky fakt, nerekl jsem ze je vul ale ze je lhar a to jsem dolozil cislama, taky bych byl rad kdyby jsme meli mf ktery by doopravdy snizoval schodky i za cenu malyho podkopani hdp
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HCS: ne nepsal. a diskuse s nekzm kdo nema yajem si k diskutovanemu tematu najit informace abz se diskuse mohla posnout y levelu kalousek je vul tak pozbyva smyslu.
    HCS
    HCS --- ---
    FEMUR: ne bohuzel ted nema, ale psal sem jen fakta
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HCS: diskuse nema smysl.
    HCS
    HCS --- ---
    FIONOR: sory ale vazne nemam ted cas pisu jen z mobilu tohle by bylo na dlouho ale jak rikas taky nejsem ekonom proto nebudu radit mf, bavili sme se o vysledcich vlady ne o reseni
    HCS
    HCS --- ---
    FEMUR: asi jinde nez u nas
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HCS: a vis ty vubec jaky skrty provedlo estonsko aby se dostalo tam kde je? pises ze kal skrty podlamujou ekonomiku..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam