• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    TILLIT: Článek mi přijde děsně přehnaný. Ale Hudeček v pražanovi kladný vztah k sobě a své straně asi moc nevzbudí... ;)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    NAKASHI koho ty chceš vlastně volit ? Mně pořád připadáš jak velkorejpadlo ?
    No tak ti co byli možná postižení " šikanou" a nebyli "protekční" si měli stěžovat a nebo jít o dům dál, když je Kalousek tak trýznil. O lidi z MF je myslím v českejch firmách docela zájem a né s křížkem pu funusu brečet Fišerovi na rameni. Jo a Fišer tvrdí, protože se mu Kalousek vysmál a téměř do blbů nadal za předložený státní rozpočet na rok 2014.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Za Kalouska na ministerstvu fungovala protekce i šikana, tvrdí Fischer - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...skovi-na-ministerstvu-financi-fas-/domaci.aspx?c=A131009_131802_domaci_vez
    HCS
    HCS --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: no Parkanová naštěstí přešla k Topce ne? co Jarda Kopřiva ještě tam straší?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Tady něco na odlehčení for ali: http://www.novinky.cz/domaci/315574-top-09-si-v-kampani-strili-ze-schwarzenberga.html

    Prosím šiřte to dál, ať je vidět že TOPka nejsou přizdisráči .).
    HCS
    HCS --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: na ty mám úchylku, ale pšt. víš co dneska si nevybereš.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    HCS: aa, takze pan ma rad armadni tunely.
    HCS
    HCS --- ---
    PONCIK: :-)

    FIONOR: nj sice taky žádná výhra ale co naděláš
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    HCS: Spíš jsem tě tipoval na Piráty nebo na Stranu Přátel Špeku .
    HCS
    HCS --- ---
    PONCIK: No jestli tě to zajímá tak určitě nikoho z minulý koalice, ty se předvedli až dost:) Přemejšlim že to poprvý hodim lidovcům nebo zelenejm.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    HCS a NAKASHI koho vy dva chcete vlastně volit ?

    ADMIX: No a ke shodnosti volebního výsledku nedojde a tak spolupráce s ČSSD nebude .).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Drtinová v ČT trápila Schwarzenberga kritickými dotazy. Kníže se rozčiloval | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...rapila-Schwarzenberga-kritickymi-dotazy-Knize-se-rozciloval-288540

    V závěru pořadu zcela nevyloučil možnost uzavření povolební koalice TOP 09 s ČSSD. Podmínil takové spojení tím, že by obě strany musely být vyrovnané co do počtu mandátů. Menší strany podle jeho zkušeností v koalicích trpí.

    lol :)
    HCS
    HCS --- ---
    FIONOR: Jasně třeba Fitch z BBB+ na A- (2003) a z A- na A (2005), socani kor Sobotka fak nejsou moji favoriti ale přebírali veslo v '98 u Moody's na Baa1, S&P na A- a Fitch na BBB+
    HCS
    HCS --- ---
    FIONOR: Rating se zvyšoval i dříve, pokud tě tohle přesvědčí, tak fajn, mě ne.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: LOL

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    HCS: Nechces ty "jeho" rozpocty srovnavat se 100 miliardama dluhu pri rustu 6% ze ne?
    HCS
    HCS --- ---
    FIONOR: to je jasný že ne, nevěřil sem Kalousovi už dávno:) ne nadarmo se mu říká poslední mafián v politice:)

    pokud dojde na rozpočet? vždyť za jeho ministrování byly nejhorší schodky v celý historii Česka, právě proto jsem mluvil o tom svícnu..
    HCS
    HCS --- ---
    JORIM: Tak to teda nechápu proč by jste měl být volič Top09? hlavně díky nim tu máme teď daně vyšší, když je zrušení daně z dividend tak supr tak proč už to neudělali dávno a nehází to na ty který přijdou po nich? mě to připadá že jim tak akorát hážou klacky pod nohy, dluh bude těžší snížit a dost pochybuju že to ekonomice pomůže (viz. Irsko a Řecko).

    nechápu jak někdo ještě může věřit Kalousovi nos mezi očima:) vždyť i v průzkumu důvěryhodnosti skončil skoro poslední
    Nejdůvěryhodnější politik: Češi mění názor. Kdo dostal nářez? | EuroZprávy.cz - Aktuální události z domova i ze světa
    http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/78362-nejduveryhodnejsi-politik-cesi-meni-nazor-kdo-dostal-narez/
    JORIM
    JORIM --- ---
    NAKASHI: Chci státní správu na úrovni dejme tomu Švýcarska, kde jsou daně cca o 7 % nižší. Nebo aspoň Británie, kde jsou daně víceméně stejné. Nebo Kanady, kde jsou o 4% nižší.
    Ale spokojil bych se i s úrovní Německa, i když, pravda, tam bych si musel 2 % připlatit.
    JORIM
    JORIM --- ---
    NAKASHI: České příjmy do státního rozpočtu (podíl daní na HDP) už jsou dneska vyšší než švýcarské, kanadské, britské, novozélandské či americké. A přestože tyhle země vybírají na daních méně, patří co do kvality institucí ke světové špičce.
    Takže ano, jsem si jistý, že kvalitní instituce státní správu zajistíme i bez dodatečných příjmů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam