• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    CROSS: Zelenou kartu v USA taky nedostaneš na počkání nebo do tří dnů. Genetické testy pro syna jsou asi přes čáru, ale dále píšeš že už se více neopakuje teze o testech. Z které země je tedy tvoje žena ?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KEMAL: 11. Pavlina Hajkova
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: no aspon, ze uznas, ze "je to trochu pres caru"

    ja za tim jeho postojem cejtim zamer udrzet rasovou cistotu ceskyho naroda a tezce to zapacha druhorepublikovym smradem.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR: pouzivani vyrazu "koser" fasistou je uz vyslovene chucpe :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    CROSS: k ideam druhy republiky je to jenom kousek
    CROSS
    CROSS --- ---
    FIONOR: já teda mluvím o něčem trochu jiném než udělování občanství občanům jiných států, a to o nabývání občanství narozením, pokud alespoň jeden z rodičů je občanem. Pokusy nějak dál toto komplikovat jsou pro mě nepřijatelné.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    inu typicky fasoliberal
    muzes si podat ruku s tou sebrankou z sso
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    CROSS: ja to naopak chapu velice dobre, i v souvislosti se Schwarzenbergem, kterej byl vychovan v aristokraticko-vlajkarsky rodine

    ohledne TOP09 nic novyho
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAKASHI: pasuje na to myslím přesně to, co někdo v žertu nazval laskavým českým fašismem, když se vyjadřoval v auditku Věci veřejné o lidovcích.

    U Top se Schwarzenbergem v čele mě to nejen mrzí, ale prostě to vůbec nechápu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    FIONOR: na vlastní oči jsem viděl Polčáka ve zprávách České televize komentovat jakýsi návrh zákona, kde se takto vyjádřil. Málem mi vypadly oči z důlků, bylo to krátce po tom, co jsem po půl roce papírování konečně dostal pro syna český pas, to znamená v létě 2012.

    Dohledával jsem pak něco písemného, našel jsem jen vágní vyjádření právě Polčáka někde v novinách (je to na webu Top i Starostů v jeho projevech), kde neopakuje tezi o testech, pouze o zpřísňování (už to mě ale trošku dráždí). K tomu na webu Starostů polemický odstaveček od Čaňka, že testy ne. (Snad to měla být i vnitrostranická polemika.)

    Protože je to pro mě osobní (to souhlasí), napsal jsem poměrně slušně a jasně formulovaný dotaz jak do Top, tak Starostům, a to e-mailem, asi tak před měsícem. Kontakt přímo na Polčáka se mi nepodařilo dohledat a nemám neomezné množství času.

    Dvojka na pražské kandidátce je pro mě v podstatě hlavní důvod, proč Top volit nebudu. "Rovina nepodložené osobní antipatie" -- to ti prominu, protože jsme na internetech.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FIONOR:
    "Myslím si, že udělení statusu občanství České republiky je do jisté míry privilegium.
    Společnost má právo trvat na splnění zásadních kritérií, než občanský status udělí.
    Nemohu souhlasit s automatickým udělováním občanství, kde by chyběla možnost předem určených mezí úvahy, zda žadatel skutečně prokázal svůj vztah k naší zemi. Nemůžeme odhlédnout ani od bezpečnostních rizik, která by takový automatismus u některých problematických žadatelů přinášel."

    dvojka neni vubec nacista
    CROSS
    CROSS --- ---
    TRAVIX: to je ten, co pošle mého syna na genetické testy, než mu laskavě udělí občanství, protože manželka neni Češka? Děkuju pěkně.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    KEMAL: S Polčákem byly dobré zkušenosti, ale ten je stejně "dvojka".
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    budu volit top09 v Praze
    mám dojem že co se týká vnitřního uspořádání, stojí topka na demokratických základech, takže jsem si řekl že prostě nebudu řešit kroužkování a zvolím prostě vrchní 4 kandidáty. Nicméně červíček pochybnosti mi hlodá a zajímalo by mne, zda je na kandidátní listině někdo kdo stojí za preferenční hlas?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    I když na ně každý nadává, dovolím si dva průzkumy:

    Obrat: Levice bez většiny, ANO na druhém místě a zemanovci mimo hru, uvádí průzkum – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ice-bez-vetsiny-ano-na-druhem-miste-a-zemanovci-mimo-hru-uvadi-pruzkum.html

    Týden před volbami: ČSSD a ODS tvrdě padají, TOP 09 a ANO shodně třetí – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...1-tyden-pred-volbami-cssd-a-ods-tvrde-padaji-top-09-a-ano-shodne-treti.html
    HCS
    HCS --- ---
    TRAVIX: jak Schwarzenberg uvedl v odkazu níže: Top 09 není pravice.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    PONCIK: TOPce by to jenom prospělo. A pravici v ČR tím víc.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    No potom co tady čtu, tak doufám že TOPka půjde dobrovolně a s chladnou hlavou ze 4. místa tak na 2-3 roky do opozice, protože soužití ČSSD+ANO s podporou komančů dýl jak ty max. 3 roky nevydrží a půjdem zase k urnám .
    HCS
    HCS --- ---
    FIONOR: sám seš dement, paktování je paktování a můžeš to okecávat jak chceš:)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PJGEPR: Vždyť jen říkám, že se dá čekat, že to vždycky nějak pěkně sehraje..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam