• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PAULMUADDIB: V Praze si podepsala rosudek smrti, jestli ho teda někam nominujou na kandidátku .(::).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    S tim Bursikem si snad TOPka dela prdel, ne?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Trochu možná i OT, ale třeba tu má někdo recept a nechodí do FB audítka: Jak zrušit z FB stránku od který nemáte práva pro administraci, nechtějí vám je předat ? Ta stránka je neaktualizovaná víc než 2 roky a kazí pověst TOP09 na Chomutovsku. Jakýsi formulář už jsem odeslal
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOP09 si z rozpoctu obce financuje svoji vlastni predvolebni kampan? :-) Ja vim, Bem to delal taky... tak proc to nezopakovat, co? :-)
    Praha spustila informační kampaň „Víte, že“ (Portál hlavního města Prahy)
    http://www.praha.eu/...t/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/praha_spustila_informacni_kampan_vite_ze.html
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FIONOR: Tak v komunalnich volbach neni problem volit konkretni lidi bez ohledu na politickou prislusnost ke strane - takze clovek muze krouzkovat fakt dle libosti. A tech lidi, co jsou zodpovedni je vic, ne jen ten jeden konkretni, medii propirany a stranou stale bezmezne hajeny :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PONCIK: ANO afaik nebude stavet kandidatky vsude :) Takze sance bych nevidel tak zle. Ale Prahu si TOP09 uspesne tim moravakem v pozici prvniho namestka, pozdeji primatora v cele celkem podkopava. Jeste jsem nevidel ani naznak sebereflexe. OpenCard je pruser a pritom jde o vec, kterou ma na radnici v gesci clovek za TOP09 nekolik let. Copak delala cele ty roky pani Vorlickova vi jen ona sama... vypada to ze nic a dneska tam hasej prusery na posledni chvili :-) A pak se div, ze populisticky kecy Babise mnohe oslovi.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PONCIK: já v Lounech, jednička kandidátky
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Pánové a dámy, kdo se zapojí do komunálních voleb 2014?

    Já, jako kandidát v Chomutově na prvním místě odspoda .). A jediný z čeho mám celkem obavu je ANOnizace ČR a vytvoření koalic podle vzoru PS, kdy KDU nahradí ODS.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    No vyborne... dalsi duvod, proc TOP09 v Praze fakt nevolit... dekujeme pane Parizek za dalsi picovinu v Praze ;)
    http://praha.idnes.cz/...-pruh-pro-autobusy-fri-/praha-zpravy.aspx?c=A140602_110822_praha-zpravy_bur

    Na cele trase te predmetne linky je hromada mist, kde k problemu dochazi casteji, na Jizni spojce se to zasekne malokdy, spis zustane viset jinde (i diky vsudepritomnym kruhacum, ktere ze dvou pruhu udelali jeden) - ale co, proc nesnizit kapacitu pozemni komunikace a lidem zneprijemnit zivot jeste vic tam, kde doposud problemy zas tak velke nejsou...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    DANYSEK: "nic jsem neplatil a ta částka taky nesedí" :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FIONOR: "V plátně jsou totiž místo děr po hrotech vidět hlavně škrábance." ...? :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ten obraz by se měl dát za mříže
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PJGEPR... no nevim, naprosto jednoduche reseni je nechteny dar bud vratit, nebo ulozit do archivu mezi ostatni neupotrebitelne veci :-) Obraz se sipkami pred obrazem je zda se autenticka a i kdyby sipku nikdo nehodil, gesto je to fakt zbytecny a prizemni. I kdyz mozna je to soucasti kampane "jak oslovit ty hloupejsi"... to ja nevim :-)
    SPAULDING: udelem demokracie je, ze obcas i ten rozumnejsi clovek prohraje... :-) Z pohledu ustavy, coby nejvyssiho zakona je to porad prezident, par let s tim jeste nic moc nenadelame... trosku ucty k ustave by od veci nebylo. Popijeni bechera v zakourenem salonku bohuzel vlastizradou neni :-)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Ubohost je spíš darovat někomu svůj obraz, když je navíc ten někdo členem partaje, ze které byl přímý protikandidát na prezidenta.

    Je to provokace od prasete, udělal bych to samé.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    DANYSEK: obraz tam je, co vím tak na něj nikdo šipky nehází, prý snad přišly poštou cca týden poté co dostal MK ten obraz ... asi tak k týhle "cause"
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    je to mozna d*b*l, muzeme si o nem myslet svoje, ale porad je to prezident... me to moc vtipny neprijde, spis hodne ubohy...
    Zeman daroval Kalouskovi svůj portrét. Ten z něj udělal v klubu TOP 09 terč na šipky | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/...60520-milos-zeman-miroslav-kalousek-obraz-portret-klub-top09-terc-na-sipky
    CROSS
    CROSS --- ---
    PONCIK: co zavání "Euro fanatismem"? Můžeš být nějak konkrétnější?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    No a tady to zavání Euro fanatismem. A jako vždy je jiný názor idiotský a zhovadilý.Děkuji za plodnou diskuzi.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PONCIK: jsem asi naivní, ale představuju si to tak, že po stranické linii europoslanci udržují doma pehled o tom, co se v EP děje a aktuálně řeší, zapojují se do domácí veřejné debaty a v EP pak hlasují v souladu se svým stranickým programem, a tedy i v zájmu svých voličů.

    O dotacích, pokud se nemýlím, se rozhoduje úplně jinde, než v EP.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam