• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VARAN23VEKTOR SHOP + galerie Culture Zone ▼ vinyls ▼ streetwear ▼ piercing ▼ smoke shop ...
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    kurva :( zrovna kdyz tam ten kamos jede zee :D
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    2.7. - 5.7.2009
    jsme na Movement Campu VektorShop v Legerove 10 je v tomto terminu uzavren
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    OK, no ja jeste uvidim, pac kamos mozna dneska do prahy jede...tak ze by tam mohl zajit ze....:) uvidime, jinak to objednam tak jak pises :) diky
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    HOLYTEK: jo vime o tom, samozrejme veci posilame, cena postovny + balny je 80,-... trochu nam zlobi eshop. staci kdyz do poznamky napises ze to chces poslat...)
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    MAM BIG PROBLEM....v nabidce informace o doprave mam jen jednu moznost, a to vyzvednuti na prodejne...?! to to neposilate nebo co? :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    jen takovej kontrolní dotaZ, hledám nějakou brigádičku na červenec, srpen, tak mě napadlo jestly by ste třeba nehledaly někoho za kasu bo tak.....když tak napište dik
    KACJU
    KACJU --- ---
    VARAN23: nemas kontakt na toho typka co vam ve Vektoru delal toho robota na zed? sprejuje i auta? a kolik vas to stalo :) do posty prosiiiim. Dik
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    CHUCKEBONO: :-)) to sem si mohl myslet že v tom bude háček :-))
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    FAUSTEKK: pro tebe zadarmo jiriku, akorat za postovny bys platil aspon 800,- vzhledem k ty riti kde bydlis :-D
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PROSTE_LO: posta,.-)
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    CHUCKEBONO: a to se vyplatí :-)) 5ks desek za 80,- to si vyberu taky :-))
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    DAWEIS: tak doporucuju prijit vcas, aby ti je nekdo nevykoupil:) jinak pokud by se ti nechtelo nebo bys nemoh prijit, poslem ti je za 80,-kc postou...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PROSTE_LO: mas toho kadernika ne?..jsme dohodly na 6 na ipaku,.-)
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    HYBNERKA:
    KACJU: uz jsem tady, tak rychle, sup, lahvace s sebou!
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    VARAN23: mno už mám tak 5 kusů na mušce :o) teď to chce už jen čas se tam zastavit :)
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    KACJU: Ja myslim, ze 4-5 je idealni. No, muzem si dat lahvacka a pak klido toceny, kdyz bude chut :D
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HOLYTEK: ..ME to nevadi,ale shopu by mohlo..v pohode,.-)my mame radi srandu a radi si ji delame,.-))
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    HYBNERKA: tak myslim ze lide jenz so porizuji vinily tak vetsinou tyto obchody znaji...mozna jsem vsak preci jen nemel, ani mi to tak nejak proste nepryslo, v pripade ze by doslo k vasi likvidaci, muzete mi vynadat treba :D Ne vazne, nedoslo mi to, ze by to mohlo tak vadit. Omlouvam se :)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HOLYTEK: a jmenovat tu dalsi obchody-zvlast konkurencni-je taky dost mimo misu...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    HOLYTEK: my si stejne budem delat co budem chtit!!,.-)))
    -vtip pro pripadneho nepochopitele..
    a jinak:kdyz uz se nam tu ten chat tak dobre rozjizdi..ja mam osobne vic radci domaci a pohodovou atmosferu..a rada se bavim..takze je super,kdyz navstevnik uvidi,ze sou tu kamosi..nez strohej a debilni katrshop..ovsem krome diedie,kterej nam tady tu domaci atmosferu kazi svejma debilnima prispevkama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam