• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAPPIKlubové hraní - pro všechny co si rádi hrají
    Kdo si chce hrát, může zde. Třeba tu vzniknou pravidelné srazy...
    rozbalit záhlaví
    EFS19
    EFS19 --- ---
    Pokud jsou tu nějací fanoušci SCP, ve vývoji je nyní desková hra s názvem Escape from Site 19, která spojuje prvky RPG a zážitkových her (jako například Jumanji). Více informací naleznete na Facebooku a Instagramu Escape from Site 19.

    ROGGY
    ROGGY --- ---
    Zdravím, měl bych jednu pozvánku a jeden dotaz.

    V Městské knihovně v Praze jsme pořídili větší množství deskovek a kromě půjčování domů, což už funguje bez problémů (to se už nějak rozkřiklo) plánujeme i hraní přímo v knihovnách - někde jen tak, jinde chceme otevřít herní kluby (nějakých šest sedm míst po celé Praze). Abychom se do toho mohli pustit ve velkém, tak sháníme dobrovolníky s rozumnými časovými rezervami (knihovny zavírají většinou v sedm a do té doby se musí skončit). Nenašel by se tu někdo, kdo by si rád pravidelně zahrál? Máme hry, máme prostor - potřebujeme jen lidi, kteří budou chodit (a začátečníkům třeba poradí s pravidly a pomůžou nám připravit různé herní miniturnaje). Pokud máte sami zájem - nebo víte, kde se vypaltí tento dotaz položit, dejte prosím vědět. Budu vděčný za jakýkoliv tip.

    A taky ta slíbená pozvánka, abyste si mohli kdyžtak vyzkoušet, co máme za hry, zeptat se (nabídnout se?) a tak podobně :-) V pondělí 3.6. od 15:00 do 19:00 proběhne první herní klub na Smíchově - více zde: http://www.mlp.cz/cz/akce/e10634-deskovky-na-smichove/
    SKAMANKA
    SKAMANKA --- ---
    Zdravím všechny co rádi hrají jakékoliv stolní hry.
    V Pražském klubu HZK Chicago 1930 pořádají Herní úterky. To znamená, že každé úterý od 18:00, nabízejí stolní hry, které si můžete zahrát. Ááááá nebo si můžete přinést svou vlastní hru, kterou nemáte kde nebo s kým hrát, naučit jí ostatní účastníky a oni si s Vámi rádi zahrají. Herní úterky jsou s obsluhou, takže nemusíte pokaždé vstávat od stolu, když budete mít při hraní sucho v hrdle :o).
    Na Vás i Vaše přátele se bude těšit, každé úterý od 18:00, hrací tým HZK Chicago 1930.
    Info.: web: www.hzk.cz, facebook: HZK Chicago 1930, adresa: U Paliárky 7, Praha 5
    RAEL
    RAEL --- ---
    KEPLIK: Se nevytahuj :))
    KEPLIK
    KEPLIK --- ---
    BODLING: Ja jsem z Gentu. :-)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    BESSAYA: Heroes of Might and Magic - za sebe doporučuji díl 2 nebo 3 (ten je všeobecně považován za nejlepší, ale já mám radši dvojku)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Prosím, nevíte o nějaké pc hře, co se dá hrát na noťasu v posteli ve dvou? Jsme nemocní a už nám to leze na mozek, tak nás napadlo, že si proti sobě neco zahrajeme.. :-) Díky :-)
    BODLING
    BODLING --- ---
    já bych taky zahrála nějakou hru :) Jen škoda,že tu jste asi všeci z Prahy coo?:))
    RAEL
    RAEL --- ---
    CTHULHU: Na datu se dohodnem, zatím sonduju zájem :)
    CTHULHU
    CTHULHU --- ---
    Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli nebudu stíhat ale vůbec nic. :(
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Bang se naučí rychle.
    Ale já nemůžu (tedy pokud se jedná o dnešek)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    Bang? ty jo va.. to už si nepamatuju jak se to hraje.. :( byl pokus mi to vysvětlit na táboře -a to je přecejenom pár let zpátky
    RAEL
    RAEL --- ---
    Zahrál by si někdo Bang!? Nabízím prostor u mě doma, když s epřiholásí alespoň někdo koho znám :) A nebo s emůžem sejít v čajce, ale to bychom na sebe nemohli hulákat :(
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ale hra je hra.
    Když někdo chce, aby se někdo nedomlouval, tak ať nabídne něco lepšího... :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    Jé, já to vždycky chtěla takhle hrát a vždycky mi bylo řečeno, že takhle tedy ne, že každej sám za sebe a že s enemám snažit s nikym domlouvat :(
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    LODBROG: tak až takhle dravě jsem je nikdy nehrála... to mě nenapadlo vydírat - škoda :D vydírací technika by mohla být (tenkrát za časů kdy jsme osadníky hrála) velice zajímavá :P
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jsem si zas užíval Osadníky v sobotu večer - klasické obchodování, vydírání, vymáhání výpalného... :)

    To obchodování už nabírá takové dimenze... "Co mi dáš, když dám tomulhle člvěku tohle, aby v tomhle kole nepoužil rytíře? "
    :DDD
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    LODBROG: bylo to ve třech ale detail .)
    a výhra byla pro mě pokaždé "úctihodná výhra" kterou jsem si taky pak pěkně užívala... :D
    ne jako předminule v kartách že jsem vyhrávala hru za hrou .)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Hrát to ve dvou? Zajímavá myšlenka, jak trávit čas... :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    LODBROG: ..... osadníky :)
    jediná hra, kde se mi občas povedlo (nad Michalem) i vyhrát ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam