• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERAtletika - je jako život sám - poražení a vítězové, nakonec všechno co zní dostane je přimo úměrné vašemu úsilí
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Tak Vrabcová mi totálně spravila chuť. Pořád se zlepšuje, klidně by se mohlo i stát, že získá bronz třeba v Tokiu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Lol to určitě ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Stejně mě štve, že tam včera nebyl Holuša a nesundal ho:)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Tak včera 1500m finále muži, dneska 800ka a pak to co předvedli ingebritzenove mi totálně spravilo chuť. Ten kluk je mistr mistrů!!!
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    Zatím snad nejsmutnější Mistrovství co jsem viděl.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Další co nemohl a dokonce mu i zmizelo tělo, kdybyste to chtěli vědět...

    https://www.facebook.com/czatletika/videos/10156489475388490/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Další co byl nemocnej. Neměli jet všichni do nemocnice místo na Evropu?

    https://www.facebook.com/czatletika/videos/10156489470828490/
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAKOSHARK: ono to vlastne nema smysl.
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ONASYS: Uvědomuješ si, že to je trochu debilní argument. Jako když se olympijský marathon vyhrál třeba za 2:12 a podle tohohle uvažování by Evropani měli brát všechny medaile. Akorát bohužel ti Evropani s osobáčkem 2:12 běží na Olympiádě 2:18.

    Podívej se na osobní rekordy účastníků té desítky. Zemaník byl jediný nad 29. Naprostá většina byla pod 28:30, bylo jich tam pár s 28:40, ale Zemaníkovi se nepřibližoval nikdo.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAKOSHARK: hele nevim ma PB 29:10 to by mu stacilo na 18. z 32. to neni spatny
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ONASYS: Dvořák říká, že česká atletika je teď na tom finančně dobře. Cesta a ubytování v Berlíně je nic. Nejde o peníze, ale o to, že bylo evidentní, že bude totálně poslední.
    Nevím, v čem je cenná zkušenost zjistit, že za předposledním se neudržím 4km:) To je spíš dost depresivní zkušenost:) Leda bys zastával názor, že si uvědomí, jaká je sračka v evropském měřítku a zvýší tréning:)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAKOSHARK: je pocetna ale doslo docela k znacnymu nastupu mladych atletu a je dobre ze ty zkusenosti dostanou, pribeh Zemanika, hele v momente kdy dostal moznost startovat na ME chapu ze ho tam poslali, je to v Berline naklady nebudou moc vysoky a zkusenost k nezaplaceni, on sam to zkusil rozbehnout hodne rychle a kdyz zjistil ze by to bylo ostuda odstoupil, dava mi to smysl. Zemanikma v budoucnu potencial na maraton a tadle zkusenost je cenna:)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: To přece chtěl zjistit jak říkal ne :D
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Jo, tak máme jednu z nejpočetnějších výprav. Ani bych se nedivil, kdyby v poměru k počtu obyvatel, největší výpravu ze všech:) Propadák to je, ale to se asi nedalo čekat.

    Tak u některých se teoreticky dalo čekat na zázrak, ale proč tam vozí Zemaníka, co běhá o minutu a půl pomaleji než evropská špička, a neudrží se za předposledním ani 4km?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Tak je asi tak "trochu" zodpovědný za to kdo tam jede a co převede ne? Každý první tam má prášky, nebo nemá formu, nebo to prostě posral, bylo vedro a já nevím co všechno... Jako fakt, nepřivézt z "posraný" evropy ani jedno zlato?
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Co má s Holušou co dělat Dvořák?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Naprosto neomluvitelné selhání naši atletiky!! Sportu, který je jednou z našich výkladních skříňí. To co zatím naši předvádějí je výbuch, co výbuch ...exploze!!! Otřesné. Tohle už nezachrání ani případné zlato Ogrodnikove. Rano jsem napsal, ze budeme rádi za 2 usmlonene bronzy, ted budeme rádi i za to jedno 4misto. KATASTROFA!!!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Opravdu az na par vyjimek vysledky nasich atletu velky zmar. A pokud nejsou v poradku zdravotne nemeli tam co delat a ne se pak vymlouvat...a cekani na Berlinsky zazrak jak pravil pan Dusik jsou tesinska jablicka.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Branky, body, vteřiny | Bez frází
    https://www.bezfrazi.cz/branky-body-vteriny/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    To je fakt mega kokot. Tohle je fakt na vyhození dvořáka ;)

    https://www.facebook.com/czatletika/videos/10156486020538490/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam