• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    LILY
    LILY --- ---
    EUCHENIE: no je fakt, že žádné problémy s dýcháním nebo s tím, že bych se nemohla přežírat apod. jsem neměla, tak si asi taky dělal spíš ohleduplně prostor směrem ven. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LILY: já mám 172, a jsem ráda, že je spíš do špičky, než by mě někde tlačitl na střeva nebo tak.) i je porát cejtit, jak se hejbe, tak si to tam asi nějak vyztužil, ať má komfort!.))
    no na konci srpna byl odhad doktorky podle uz 2900g, na vinohradech jsem uz ještě neviděla.. tak nevim. .))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LILY: podle mě to je o celkové konstituci, já jsem středně rostlá (168cm) a středního "rozložení" (nejsem hubeňour ani oplácaná) a ještě při příjmu v porodnici si sestřička myslela, že jsem přijela jen kvůli nějakým kompliacím, neb podle velikosti břicha prý rozhodně nehádala, že už bych měla termín...moje sestra je vysoká a hodně hubená a v těhotenství vypadala jako špendlík s mega břichem (opticky to vypadalo, že je má min. 2x velký jak já)...a to jsme přibraly obě stejně a děti měly porodní váhu +- taky hodně podobnou
    LILY
    LILY --- ---
    EUCHENIE: a jak jsi vysoká? Já jsem měla pupek snad ještě větší (taky mi nevěřili, že nečekám dvojčata), ale myslím, že to tak vypadalo hlavně proto, že nemám ani 160cm. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    QASHQAI: no esi jo, tak o tom zatim nevim.)))
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    EUCHENIE: Teda to je ale pořádnej buben ty bláho, nemáš jich tam nakonec víc než jedno??? :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    velký, střední (vevnitř) a malý buddha (střední a malý vlastní výroby.)

    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    EUCHENIE: náhodou, mě se ta fotka moc líbí.. samozřejmě břicho taky..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak z profilu.. umelecka hodnota zadna, ale pupicek je pekne videt!.))
    38+3 tt

    UMA
    UMA --- ---
    EUCHENIE: vsak uz ma na case:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    musím se vyfotit ještě z profilu, mám dojem, že pomali začal klesat!.)

    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Tak jedna mobilovka 20tt
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ELIZHANNAH: fajn, to ještě nejmíň jednou dám! potřebuju místo žlutý červenou!.)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    EUCHENIE: 10 dní před termínem :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ELIZHANNAH: a jak to bylo časově vzhledem k termínu? esi už mám radši přestat.. .))
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    EUCHENIE: :)) taky jsem zvládala stříhání a lakování nehtů na nohách až do doby odtoku plodové vody (a ta mi odtekla právě při tom, když jsem se v sedu sklonila k nohám, že si ještě ostříhám nehty :)) ... no pak jsem si je ještě teda nalakovala, abych měla při porodu hezké nehty :D)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LILY: jojo, stále zvládám!.)
    LILY
    LILY --- ---
    EUCHENIE: a nehty na nohách sis zvládla nalakovat sama? To bys měla můj velký obdiv.. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    děkuji děkuji.)
    a musím zaklepat - nohy ani ruce neotejkaj, záda nebolej, jen asi před týdnem to mimčo začlo bejt nějak těžší, když se převaluju z boku na bok a tak, takže ležet na zádech už nehrozí.. .)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    EUCHENIE: pěkný nohy máš ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam