• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    SOPHINKA: hehe posvátný... taky se říká žena ve stavu požehnaném že... takže nevím, proč se zastáváš těhle aktů nedůstojnosti a nevkusu. těhotný akty dokážu snést asi jen ty umělecké
    to nemusí vůbec mít nic společnýho s tím, že někdo nechce nebo nemá rád děti, ale prostě jim tohle vystavování přijde nevkusné a trapné
    přesto, že děti nechci, tak si umím představit, že budu těhotná a budu dítě vychovávat. ale co si představit nedokážu, je, že bych fotila lechtivý věci (jako nyní) i v tom požehnaném stavu. můj cit prostě říká - tehdy ne. umíš to respektovat ty?
    nepotřebuju nikomu cpát hele nedělej to, ale co si kdo myslí, cítí, by nemělo bejt tabu
    a že to někdo podá formou žertu, na tom neshledávám nic špatnýho
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Neházejte všechny mladistvé do jednoho pytle, já byla od šestnácti "matka" - narodil se bráška a máma na něj neměla moc času, už tehdy mě těhulky braly :-)
    Děti nemám a kdoví, jestli někdy budu mít, ale těhulky a miminka, to je nádhera.... a je to pro mě skoro posvátné. Upřímně, z té reakce jsem byla naprosto v šoku, nechápu, jak si někdo může něco takového dovolit.
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    Házet za hlavu takový trapný lidi, mám jiný starosti a dost důležitější než se zabývat někým kdo je jednoduchý a má hloupé řeči!
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    UMA: tak tam se hlavne vyjadruje jedno ID a nikdo uz snad neni na pochybach, ze to musi bejt nejakej mladej blbecek s neskutecnym mindrakem
    UMA
    UMA --- ---
    predevsim takhle reagujou z drtivy vetsiny ti, kteri deti nemaji a nalezaji se v post pubertalnim obdobi (viz.mistni kocicky a kocourci...), myslim, ze za par let budou mluvit jinak..
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    Jejich názor, já to nějak neřeším. Ale některý z nich jsou fakt mimo. No což :)
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Hele vůbec nechápu, proč se do tebe v ISM tak navážej, ta fotka je fakt pěkná :-(
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    ZUZIPA: Děkuji :) no upřímně mě všichni říkali, že to bude určitě kluk dle vzhledu. Ale poslední dny jsem tak strhaná, že to na holku i sedí :))
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    KOCKUT23: Moc ti to sluší - a že prej holky ubíraj těhulím na kráse;)
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    Tak zde ještě s Eliškou v břišáku v 37tt
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    AAMALI16: velký brácha se snaží narvat do došlého miminkovského oblečení a křičí "oblíct, oblíct"... :-D (přitom jeho vlastní došlé oblečení ho vůbec nezajímá :-) )
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    PABLINKA: Je super .) moc gratuluji at ti vse probiha v nejlepsim poradku, co na to velky bracha? .)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAIKKA: jj, nechali a teď taky necháme, uvidíme, snad se pěkně na konci ledna, zač. února, ukáže :-)
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    PABLINKA: hmmmm,tak že by páreček? Určitě si ho přejete ne? Držím pěsti a necháte si to říci,nebo překvápko.Jak jste to měli s Vítkem,nechali jste si to říci?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    PABLINKA: tenhle účes je super! a jinak samozřejmě hezký bříško...
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAIKKA: děkuju :-) no jsem zvědavá, co to bude :-) minule jsem měla břicho špičaté a byl to kluk, teď je břicho kulaté, tak uvidíme... :-)
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    PABLINKA: krásný bříško a moc ti to sluší
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    já a nerozbalený dárek v 15. tt :-)

    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    UMA: supr fotka :) jako vejce vejci ;)
    UMA
    UMA --- ---
    EUCHENIE: trosku no:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam