• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    KRKA
    KRKA --- ---
    TYET: ta je krasna :-) a cela maminka!
    TYET
    TYET --- ---
    SINSEMILLA: děkuju :) ještě zbývá necelý měsíc, těším se moc, snad budu i užitečná .)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    TYET: krásná dcera, už se to blíží že? minule měla menší břicho.. a jak se těšíš na novou roli? u nás s to všechny babičky a zejména můj táta a tchýně neskonale užívají, dobíjejí si Erikem baterky..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    XMARGE: Presne....
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    PIPLA: Já se nedivím, že přenášíš a nerodíš, vždyť vypadáš tak max. na sedmej měsíc:o) Sluší ti to:o)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    já 41+1: Na dnešní exkurzi po umění pražského metra - zítra je ještě poslední šance na ni také jít, doporučuju (trvá tak hodinu:), viz https://www.facebook.com/media/set/?set=a.408427395854564.95539.202648536432452&type=1

    bohužel lepší fotky břicha z exkurze nemám... po exkurzi jsem byla ještě v kině na Diktátorovi doufajíc, že smíchem začnu rodit, ale zas taková prdel to nebyla a pořád teda nic...
    Je mi fajn, ale ráda bych to už měla za sebou a věděla, jaké TO je... porod, být mámou... kojit.... chjo, já su tak zvědavá...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    taky me to ceka v srpnu a ted v tom vedru radsi nikam moc nechodim,protoze ze me leje jak ze staryho dedka:D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    QASHQAI: tak to s tebou soucítím, taky jsem měla minulý porod v srpnu a teda celý léto jsem si říkala, že už by to mimi mohlo být na světě
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    PABLINKA: Držím moc palce, ať vše dobře dopadne! Já jsem ve 25. tt a mám břicho jako ty, takže si neumím představit, jak to do srpna vydržím tahat! :)
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    PABLINKA: WAU,pěkný bříško,větší než u Vítka,jestli si dobře pamatuju) hodně štěstí a pohodový porod.
    ATTACKIE
    ATTACKIE --- ---
    MODRAPUSINKA: budes kocka maminka!!
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    blížím se do finále :-)

    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---

    jestli tam teda nakonec nebude Adam:D
    GAF
    GAF --- ---
    ZELENKA: téda normálně bych tě nepoznal. Ty vlasy a brýle... prostě nazdar. Ale pak mi stačilo podívat se na pusu :)

    Tak ať se ti daří, milá ženo s potomky.
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    Dnesk 36+3, foceno o víkendu při pokusu o tůru....tři kilometry v nohách :-)

    TYET
    TYET --- ---
    MODRAPUSINKA: děkuju! :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    TYET: ja si to snad dam jako tapetu do pc.. krasa!:)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Moc fotek sem často nepřibývá, tož ještě pár fotek ze včerejšího domácího focení... 36 + 1 - je otázkou, jestli budem ještě do porodu něco fotit, takže možná je to poslední várka ode mne a ID Kozla:
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    zítra mám 36tt... měsíc do porodu:
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---

    já už se taky kulatim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam