• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    LILY: Přesně mi čteš myšlenky!!!! Taky jsem tam se tam nevěřícně podívala důkladněji-říkám si, sakra-těhule, v krásným lese a hulí!!!!! :)))
    LILY
    LILY --- ---
    EWICZZZKA: normálně jsem si v první chvíli myslela, že máš v té levé ruce cigáro. :))) Jinak moooc pěkná fotka..
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Here I am.
    Na fotce 33tt, teď už jsem o tři týdny dál.

    HC_
    HC_ --- ---
    MODRAPUSINKA: jj,) uz sem zas lehci:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    HC_: fakt? gratuluju a pochlub se:)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: uz je to za mnou:)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    zenske, vsechny porody dopadaji vetsinou dobre, dyz na tom ta zenska hodne pracuje a nema strach! preju vam to vsem krasne :) slovo "nastesti" se do toho nehodi, bych rekla!
    a ty kila pak pudou dolu sama..ja sem teda dycky pribrala akorat, ale nechapu to, jelikoz sem zrala jak zjednana a toho sladkeho, fuj, nemuzu si pomoct ani ted pri kojeni..ale hubnu :D
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MODRAPUSINKA: tak to ja uz mela dva dny na svete Matyldu..:) mas hezky brisko, takovy pekny..:) tak at vse dopadne tak jak ma a porod je v pohode, muj teda byl, nastesti!:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ode dneška přesně měsíc do porodu.. přibrala jsem 13kg, ale já začínala na jiné váze než vy, takže už toho mám taky plný kecky :)

    SLOVA
    SLOVA --- ---
    ZU_22: Dekujeme! Jj, holky:)) Mata bude velkej bro:))
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    HC_: Kéž by, už aby to bylo za náma, viď? Navíc ty strašný výkyvy počasí a pořád to předbouřkový napětí, hnus fialovej!!!! :)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SLOVA: jee tak to budou holky? no to je skvely ke klukovi, to gratuluju!!:)
    HC_
    HC_ --- ---
    QASHQAI: diky, no tak to sme na tom dost podobne, ja merim 178cm, ale za poslednich deset dni sem pribrala jen pul kila, tak ti to treba uz nepujde tolik nahoru
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    HC_: Krásný břicho:) Závidím, že už to máš cobydub :) Já mám nahoře 30 kg, nyní mám 101 kg a do porodu cca měsíc ještě :( Měřím 185cm, tak mi to naštěstí nikdo moc nehádá, ale ten můj vlastní pocit z tý tíhy-děsnýýý...
    HC_
    HC_ --- ---
    tak neco z dnesniho vecera :) 37+6 tt, poradnej 94kg kusanec,) (mam navic 23kg)


    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Holky, kurna, nestvete me s tema vasima brisenkama! Vam vsem tak strasne slusi!:) Ja jsem ted ve 25. tydnu s holcickama dvojcatkama a vypadam jak s mym malym tesne pred porodem, navic se zadychavam jak lokomotiva...
    HC_
    HC_ --- ---
    vcera jedna ze Studenova, 14 dni do termínu porodu


    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    GIDDY: Ta druhá fotka je perfektní, moc ti to tam sluší.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ja taky nevedela ze tento klubik existuje, takze nake tapetky ode me:)

    37.tt pri prvnim tehu, v brisku dcerka

    stejny tt, druhe tehu, v brisku syn

    a tady louceni s briskem, za par hodin byl syn na svete..
    LILY
    LILY --- ---
    ALDETRUDA: každý to má jinak, no. :) Kámoška mi tudle prozradila, že je v pátém měsíci. Měla obtažené tričko, ale stejně to vidět nebylo. Zato u mě to šéfka poznala tři týdny po početí.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam