• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    TYNULE
    TYNULE --- ---
    SAVANAH
    SAVANAH --- ---
    ZRK: moc hezky :o))) a pupik je normalne velky ;) ta prvni fotka jen zkreslovala ;)
    stejne mate respekt..vsechny matky co maj dve a vic deti. Myslim si, ze mam doma fakt zlaty dite a nevim, jak bych to se dvema dala :)) hodne stesti!
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ZRK: podle mě úplně normální pupík, při druhém/a dalším těhotenství je vždycky větší...navíc ty jsi štíhlounká, takže to víc vynikne...
    HC_
    HC_ --- ---
    ZRK: moc Vám to sluší oběma
    TULENI
    TULENI --- ---
    ZRK: pravdu neni pupik az tak velky a moc hezky fotky :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TULENI: Sedí se mu perfektně, to jo :)
    Tady něco od té maynky

    Není to tak hrozné imho. I když tohle je tak dva tři týdny staré :)





    TULENI
    TULENI --- ---
    ZRK: bezvadna fotka, sedi se jim na nem dobre vid :) my uz mame prdolku venku a fotky tretiho pupiku jsem tentokrat nak uplne nestihla...:/ tak aspon jedno ismko ze zahrady par dni pred :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    No...když na to pořád tak koukám...možná je větší, než jsem si o něm myslela :) Ale dle měření ze začátku měsíce je rozměrově stejný jako byl, když jsem čekala Maxe.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak já byla ve středu už v Podolí a tam jsem si přišla teda jako že jsem ještě mezi těmi menšími pupíky :)
    Ale na druhou stranu já tu mám zrcadlo jen v koupelně a tam se tak dobře nevidím. Podle mě je to úhlem a tím, že na tom pupku ještě "sedí" Max - jsem tím pádem zakloněná kvůli těžišti. Po víkendu nahodím něco od maynky, tak to srovnáme... :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LAURA: jj, je mi to jasný:o) Já jsem kus ženský a navíc jsem měla i málo plodový vody a tím menší břicho. V poradně jsem i těsně před porodem měla nejmenší břicho ze všech:oD
    LAURA
    LAURA --- ---
    XMARGE: nj, na těch hubených maminkách to vynikne..
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ZRK: ty bláho, to je balón! Takovej jsem neměla ani v den porodu:o)) Sluší vám to:o)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PURPURKA: Asi úhlem, nepřijde mi, že je normálně takhle velkej...ikdyž možná moje vidění se skresluje :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    36+3 - Maxík sedí na slušným melounu! :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    EUCHENIE: sakra, to jsem propásla :(
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ♠♠♠ Jste těhotné?? ♠♠♠

    Super, Vás potřebujeme!!

    Hledáme TĚHOTNÉ ŽENY OD 5. DO 6. MĚSÍCE na pondělní natáčení SERIÁLU VYPRÁVĚJ 22.4.2013.

    Prosím posílejte foto emailem na lucie@echo-casting.cz, pro nezaregistrované.
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    ZRK: úžasný jména.
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Že jo, Max a Sam...třeste se, Dejvice! :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: aha.. Sam a Max, to bude dobra dvojka
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KRKA: bude to kluk Sam, psala to ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam