• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    OXIS
    OXIS --- ---
    LAURA: to je přímo ukázková klučičí špice :))
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LAURA: nemůžu se vynadívat :)
    LAURA
    LAURA --- ---
    41tt

    XMARGE
    XMARGE --- ---
    EDNA_JEDNA: Já jsem si říkala, že tohle téma odněkud znám:o) Fotku už jsem viděla, Maruška je se mnou na jiný diskuzi (Jolanka je stejně stará jako Přemek:o)).
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    SEVERINE: ja jsem to navrhla hned jak jsme se dozvedeli o tom nejmladsim tehotenstvi, myslim, ze uz se to u nas opakovat nebude. Ty fotky vesmes vypadaji takhle nejak... ;D proste rodinnej poklad;)



    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    XMARGE: urcite pockam. cely unor jsem v Indii. Takze do posledniho ledna nebo od prvniho brezna.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TRAMIN: Praha? Když si počkáš do pozdního jara, tak bych do toho asi šla:o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Hledám těhotnou paní či slečnu, která by chtěla fotky za zcela symbolickou cenu (neco jako doprava a CD s fotkama) a nechala mi je pak k prezentaci na webu. Samozřejmě retušovaný výběr. ucim se. Prosim do vzkazu.
    https://www.facebook.com/zuzu.photo
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    EDNA_JEDNA: my to takhle měly se sestřenkama - jedna +2 měsíce po mě a druhá +4 .. jen sme se nevyfotily, taď vidím že to byla chyba :) ale klidně dej fotky se stirema i s hlavama :)
    LILY
    LILY --- ---
    EDNA_JEDNA: to je hezké, že jste v plození taková jednotná rodina :D
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    XMARGE: fotily jsme se v rijnu, takze ja (prostredni bricho) jsem byla 5. mesic, segra za mnou plus 2 mesice a segra prede mnou minus 2 mesice. Mam i s holyma bichama, ale to moje ma strasny strie:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    EDNA_JEDNA: jak "starý" jsou jednotlivý břicha?:o))
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    se sestrou a se sestrou;)

    LILY
    LILY --- ---
    HABRENKA: řešit to na poslední chvíli či za pochodu jak to přijde je často nejlepší varianta :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    :-D ja si tam mela nechat nakreslit neco od betky, aby lidi mohli fakt hadat ;-)... cekame na jednoho vetrelecka, ale lidi v mem okoli nejak nechapou, ze nevime "co"... kdyby tak vedeli, ze "to" jeste nema ani variantu jmena, natoz kde spat a co mit na sobe, tak uz by je mozna uplne kleplo ;-)
    LILY
    LILY --- ---
    ZRK: a mezi nima ještě mrakodrap nebo co to je :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: jsou tam dva... Tak dvojčata? :P
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HABRENKA: draka ne? draci sou nej :)
    JEEZ
    JEEZ --- ---
    Vetřelec je rodu mužského, tudíž to bude kluk .
    HC_
    HC_ --- ---
    HABRENKA: ty brdo, to bude dobrej vetrelec:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam