• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    nemáte tu někdo telefon na id tramin? kdyžtak pošta
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ORIKA: nejhorší nevolnosti .. :-) ale jo, muž je za to rád .. když k tý linii (pořád nemám chuť k jídlu) přidám i to, že když se shrbím, tak mě kopne do žebra .. je to škola :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SEVERINE: treti ditko a takovy maly brisko :-)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    32-33 tt (novej neuklizenej byt .. a asi ani v dohledný době nebude, nejdřív za měsíc, vzhledem k intenzitě a častosti poslů mám nakázanej klid)

    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ja cekala holku a pak kluka, coz sme nevedeli, a bricha sem mela pokazde stejne, kulatoucke.) a dyz sem cekala kluka tak mi to nesluselo, vic mi to seklo s holkou..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Ganga Praha: A kolová polosárí na míru. Zase :-)
    http://gangapraha.blogspot.cz/2014/01/a-kolova-polosari-na-miru-zase.html
    pokud by někdo rád na doma kalhoty s gumičkovaným pasem (žabičky) na míru, je možnost.
    a abych nebyla úplně OT, tak těhotenské fotky u nás http://gangapraha.blogspot.cz/search/label/Vychyt%C3%A1vky
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LILY: můžeš to nasdílet? pro inspiraci .. mně dneska to břicho hrozně vylezlo, připadám si jak v poslední tažení - že by to bylo za 6 týdnů k focení mi přijde prapodivný .. :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KRKA: Díky:o) Já byla v prvním těhotenství snad nejhezčí za celej svůj život.. bohužel teď podruhé se to nějak neopakuje, tak možná to tentokrát bude holčička:oD
    KRKA
    KRKA --- ---
    XMARGE: teda tobe to seklo!!!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    XMARGE: moc hezke. taky mam takova mista rada.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TRAMIN: V prvním těhotenství nás fotila Zuzana Scharf v polorozpadlé staré stodole podělané od holubů a fotky máme odtamtud dost dobrý... tyhle starý olezlý zdi bývaj na focení dost atraktivní, jen se to nesmí pojmout moc romanticky to focení:o) Pravda, my jsme ani takovýty fotky s botičkama, písmenkama a podobnýma věcma nechtěli..


    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OXIS: myslim si, ze pokud mas nejakou predstavu a napises ji treba do Nyxove fotopatracky, tak ti bude splnena. Ono je to tezke, kdyz vetsina chce nejaky styl fotek a s fotografem se treba neznate osobne, takze ti nebude nabizet fotky pod autem, kdyz spolecnost pristupuje k tehotnym tak nejak "opatrneji". alespon mam ten dojem. Ja bych treba rada fotila v nedostavenem lagru u Rican, jenze zatim nevim tak uplne co, takze to odsouvam na pozdeji. A o tom napadu to cele je. (takze pokud nekdo chcete a vite, napiste :D )
    LILY
    LILY --- ---
    OXIS: ostatní nejsou tak brutální, má tam od každého trochu a některé tam jsou vyloženě něžné, ale všechny jsou originální a jak jsem uviděla tuhle, tak jsem se musela smát.
    OXIS
    OXIS --- ---
    LILY: to je super!!! já právě sice hrozně stála o nějaký fotky na památku, ale protože mi všechny připadají více či méně hrozné a nic skvělýho mě nenapadlo, tak žádné fotky nemám. Tohle je ale fakt parádní! :)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    TRAMIN: tak já se asi s dovolením hlásím, jestli to ještě nabízíš. v březnu bych měla být v 8.-9. měsíci.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PINK_CICINKA: beru to jako pouceni pro priste.
    LILY
    LILY --- ---
    Kámoška teď dávala na FB naprosto úžasné těhotenské fotky. Žádné minibotičky připláclé na pupku a podobné kýčovitosti..
    Nejvíc mě nadchla tato:
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: nesmis se ptat ;-)... ja oznamila, ze jedu propujcit bricho a za to, ze mozna budeme mit i konecne nejakou fotku, kde jsme vsichni a v tolik a tolik ma byt tam a tam... nedostal prostor na odpor ;-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: Musím říct, čest tvému muži! Ten můj by do toho nešel ani náhodou, zvala jsem ho, ale nechtěl...
    Fotky máš krásné!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PINK_CICINKA: mne vadily taky, nekde mne nerusi, nekde je to nase chyba... ale to by si je pak mj musel sundat i muz :D, v botech se fotit nejde a vubec mne nenapadlo si vzit nenapadne, treba jen cerne :-(... kazdopadne na prvni pokus a ten fofr mne to neurazi a jsem rada, ze jsem si mohla vybrat par fotek do rodinneho alba, ktere bychom si svepomoci neudelali a ktere se mi libi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam