• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    TIP: no ze se cejtim podobne.
    MOD_A
    MOD_A --- ---
    bavim se:))
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    CANEBRA: zas!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Musím se s vámi podělit o kousek z tohoto kouzelného rozhovoru, který mě nejvíc potěšil:
    Radní ČT: Drtinová je protivná a Zeman smí pít | Rozhovory - Respekt.iHNed.cz
    http://respekt.ihned.cz/rozhovory/c1-61574560-radni-ct-drtinova-je-protivna-a-zeman-smi-pit
    "Dělal jsem Zemanovi před dávnou dobou asi půl roku poradce, a tehdy pil s mírou, ale stejně to z něj táhlo pořád. Takže jestli on opravdu vypil tehdy za celý den - a to jsem s ním býval v té době od snídaně – nějaká tři čtyři piva k jídlu, pak ke každému jídlu jednoho až dva panáky a pak večer si dal těch panáků několik, tak to je něco, co ještě nemůžu nazvat opilstvím."
    - Vypadá to, že od pana prezidenta bychom se měli co přiučit, hlavně co se týče poctivého tréninku.
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    KING_JOHN_KILL: Autocorrect?:)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    nevyplaci se delat veci na posledni chvili. narovnat ohnutej pin na tomhle, bez lupy a sveraku, v casovem presu, s dnesni kockou, zazrak..


    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    DUALCHANNEL: centimetr se podobne.
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    srabi, rano to bylo nejlepsi. Jsem rad, ze jsem musel zustat. Dobra hopsacka od Bukyho..) Ale ty rana po kalbe.. dneska se mi u zakaznika tak klepali ruce, ze jsem si v nestrezenem okamziku musel pravacku levou pridrzet, abych dostal sroubek kam patri. Chvilkama jsem si uvedomoval, ze mam vlastne strach, abych si neublizil. Po hlavu zaborenej v kompu jsem se bal, abych si sroubovakem nevypichl oko nebo klestema nevyrazil zuby :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    TIP: určitě si taky kopli:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    PHRASE: hehe, já zase až moc pozdě, dala jsem si svůj tradiční výlet na konečnou :))
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    KCHARI: za to může to, že jsme předčasně opustili tramvaj číslo 5 9
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    na to ze sem prisel na jedno pivo a poslechnout si naky ty kytary, tak sem prisel domu nekdy pred 7, bez penez, vozralej a stastnej :) a to sme se jeste po ceste dom na Andelu zapletli do rvacky nakejch dementnich naglu s cernochem a asi hodinu byli na fizlarne :)) party hrad!
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    TIP: Nějakej mašťák mi tam říkal, že tuhle párty děláte pro černochy a že chce, abych se dobře bavila, jako v Americe :D
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Čauko, já sem Marselka :D

    Děkuju, byla to pecka. Láska je všude kolem nás :)
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    !!!

    Dobre to bylo, diky. Cibule je uzasna.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KCHARI: ježiš to bude tancovačka! to zas protancujem dvoje střevíce...
    QYDO
    QYDO --- ---
    SIMSALABIM: jj faktor hazivosti pet deveť
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    uz zitra!!!

    P.K. - Perný den (The Beatles - A Hard Days Night cover)
    https://www.youtube.com/watch?v=PPNbTyNpBjI
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Jestli ma hazivost 59 tak ji ber! ;D
    QYDO
    QYDO --- ---
    Ted sem narazil v parametrech stojanovy vrtacky co shanim do prace:
    "Kvalitní rychloupínací hlavička quantum s házivostí"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam