• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    MOD_A
    MOD_A --- ---
    EVVA: i love you! ještě jsem někde slyšel, že se k páteční sanitce přičinila nějaká vyjetá slečna, kterou nikdo nezná. ještě jednou děkuji těm, kteří mě označili za kamaráda a nechali mě ležet tam, kde jsem si to vybral... kurňa freeparty, ne? :o)
    EVVA
    EVVA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: vzhledem k tomu, ze Husitska 78(59) parties jsou v top...3 mozna:), v patek to taky bylo dost fajn:))..., vyskyt sanitky bych oznacila za fyzickou manifestaci hustě nakumulovaného spiritu v rezonanci se zvukovou vlnou plosneho zdroje
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    pockej to ses o par let napred.. navic diskousi nam, tuky tuk, na kalbe jeste nekolabuji.)
    MOD_A
    MOD_A --- ---
    příště beru elasťáky, Petříka, velký černý brejle a hodně žvejkaček:))
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    chyba. udelal bych opatreni. Kontroloval bych na vstupu sirku nohavic a jestli brejlovci maj skla v obrouckach a byl by klid. Tim by se eliminoval vyskyt vetsiny problemu. Jen jeste nevim jak vyresit problem s preslehnutejma sestrickama...
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    ATYKIN: jak vysoko v žebříčku je tedy kalba, kam přijede sanitka?=)
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    DUALCHANNEL: pro mě s Helčou se z toho stalo standartní měřítko kalby :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ja bych vsechny tyhle vyjety sestricky, hipstry a dalsi paka na kalbe zakazal.. takovej to bejval klid, a letos uz druha sanitka...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    MOD_A: no, abychom pak všichni (po tom workshopu) nepobíhali na kalbě jak zmatený sestřičky s nutkavým posláním zachraňovat...

    ... pak by to mohlo vážně dojít až k tomu, že si tu sanitku budeme volat každej sám.
    MOD_A
    MOD_A --- ---
    všeci povinně, bo mi zase narazíte žebra, až mě budete voživovat, když spim:)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: jj, kdyz narazi jester na mroze, byva veselo...
    EVVA
    EVVA --- ---
    CONSPIRA: tyjo tohle je docela citelny bych rekla i pro netusici...to zkusim nekde malinko rozsirit:)
    CONSPIRA
    CONSPIRA --- ---
    SIMSALABIM: Prave ze alibisticky,absurdistan :(
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    TIP: slyšel..čirou nahodou přibouchnul fizlovy paleček do dveří od auta a hned má z toho podmínku na 18 měsíců...ufff
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    CONSPIRA: hezky napsano, zas mam vztek... je to absurdistan ten nas stat
    CONSPIRA
    CONSPIRA --- ---
    Arnošt Novák: Pražské squaty a pochybná role policie - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/...role-policie/?utm_source=Facebook&utm_medium=Profil&utm_campaign=012014
    CONSPIRA
    CONSPIRA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: No ty jo Metachaos to je podivana jde videt ze umeni jeste zije super

    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    samozrejme ty zakladni veci clovek zna, ale mit tam sebou zdrav.sestru nebo doktora, to by bylo o necem jinym. Ja teda ale o nikom nevim, my kamaradi doktori uz davno vsichni kopou zlato v zahranici...
    OTZ
    OTZ --- ---
    QYDO: jj ja ho absolvoval taky celkem narychlo ale ty zakl. veci si pamatuju. nicmene to skoleni se tykalo spis urazu apod. veci co se ti muzou stat pri nehode, o tom jak osetrovat prendany jedince prip. sebe nepadlo ani slovo:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam