• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    banane ja se ale nebavim o beznym zamestnanci. ja se bavim o tom, kdyby nekdo "z vrchu" chtel tyhle data, tak je proste ma. Neni ted dulezite proc by to nekdo delal, dulezite je, ze to lze. A to me desi. A je uz davno jasne, ze se ruzne data sbiraji za ucelem reklamy. Databaze emailu vc. zamereni, veku apod. se daji normalne na netu koupit.
    Stejne tak jako si svoje kontakty "chytre" ulozene na netu muzes vytahnout ty, tak je naprosto jiste, ze muze i nekdo jinej. A nemusis bejt nsa ci majitel googlu aby jsi se tam dostal. Dokazu to i ja, pokud budu mit na 3m pristup k jeho pc...
    QYDO
    QYDO --- ---
    Jezis váš klub dostává svému jménu.... Pět devítka ze skrz no nevidíš.

    Já třeba hodně z níže popsanejch věci používám a je mi naprosto u prdele, jestli pan Google nebo kdokoliv jinej ví že zejtra máme instalaci v kc12, nebo že zrovna frcim po dálnici
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    DUALCHANNEL: az na to, ze si tuhle ficuru musis povolit, nevim jak to je na androidu ale u ios se te to pta u kazdy aplikace. ale ok, u tohohle to jeste beru. ale vytahovat data ze zaloh, to je fakt uz cista paranoia, ver mi ze k temhle datum normalni zamestnanec googlu pristup nema (natoz nekdo, koho by ty data mohli zajimat).

    to bych se snad bal vic o data, ktery vyplnis pri objednavce v nakym ceskym eshopu, kdyz v praci obcas vidim jaky hruzy se provozujou :]
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: no tak na druhou stranu ja jsem nastesti stale fb neposkvrnen, takze vubec netusim, ze to dela takovy bejkarny uz bezne, aniz by clovek musel bejt ítý...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    SIMSALABIM: pockej az ti prijde zprava "jsem u rodicu, v praci.. atd" a fb ti zobrazi, odeslano z mista XX... nemusis nic mit nainstalovano s ucelem spehovani, aby jsi videl jak to je..
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: hele a kolik "normalnich" lidi co dokazou bezne vyuzivat to cos prave popsal znas? Ja teda o nikom nevim... Spis mi prijde ze jsou to skryty zadni vratka pro fizlovani a podobny neplechy...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    B4NAN: jen telefon? twl zalohovals nekdy android? vis co vsechno to,mu zasranymu googlu davas online? tvoje kontakty, tvuj kalendar.. wtf to uz neni legrace. zvlast kdyz pak sednes do kary a pouzijes tu jejich online mapu. Pak v pripade potreby vi presne kde jsi, dle cile i kam jedes, dle naplanovane schuzky i skym se tam mas setkat a vc. jeho mobilu ci adresy co mas u toho doplneno. twl!!!
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    hele ale ma to i sve vyhody. GPS trackerama v mobilu muzem sledovat sve auta, ditka atd. Ale ani to casto neni potreba, staci kdyz vam hloupa pritelkyne odesle zpravu z FB, on uz za vas scekne gps, bts, ci wifi v okoli, podle ceho lokalizuje telefon. Lidi si pak asi nelzou kde jsou, protoze nemuzou :D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    kdyz uz se tady jede ta deprese z dnesni doby, docela peknej clanek o Amazonu a jeste drsnejsi video. job co chces!

    Panorama - Amazon: The Truth Behind the Click
    https://www.youtube.com/watch?v=CXWJ4GfQ22E


    Amazon: nebojme se otrocké práce | A2larm
    http://a2larm.cz/2014/03/amazon-nebojme-se-otrocke-prace/
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: no je to kapku zvlastni doba, kdyz te muzou odposlouchavat i prez vypnutej mobil... Vcera sem nad tim premejslel, co asi budou za 20-30 let rikat rodicum ty deti, o kterych posilaj na fb kazdy hovno od narozeni...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    QYDO: tam staci si vzit na sebe kalhoty od Rejoicu, buzolu do ruky a ses vyjetej az hruza
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    DUALCHANNEL:
    Thats Paranoia!
    http://youtube.com/watch?v=CsOcnXhFojo


    Ale uznavam ze pocet lidi co si verejne vystavi telefon na fb me taky dost udivuje :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    jo byly doby, kdy sis mohl v klidu pred praci dat ve meste jointa, kamery merily jen rychlost a bylo jich tak malo, ze ve strahovskym jsi mohl jezdit 180. A nejhorsi co sis mohl na internetu udelat bylo nechat si otevrenej prohlizec s postou v internetove kavarne. Krasna, klidna doba.
    Dneska vas kde jakej idiot vyfoti a oznaci na fb, jednim klikem zna kdokoliv tvoje kamose vc. telefonnich cisel, tvoje datum narozeni, jmena sourozencu, cisla kreditek, adresy bydlist, skoly atd.. Dobrovolne davame temhle googlum, facebooku tolik informaci az me hloupost nekterych lidi primo desi. A co zdarma instalovane programy, ktere odesilaji vsechny stisky klaves, co kdy na svem kompu zmacknete, taky pohodicka. Nevyjdete z baraku, aby vas nescekla kamera na rohu. GSM uz lze davno taky odposlouchavat a sledovat pohyb, nedivim se, ze prisli s mikrofony...
    QYDO
    QYDO --- ---
    KCHARI: co se tam bere za drogy?
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: ?? Takze do dvou let se da ocekavat, ze nas zacnou i ocuchavat? Asi si dam prochazku s prakem...
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    KCHARI: tys tomu hodil blbý promo :))
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    KCHARI: tak behat s buzolou po lese 10 a vice hodin me donutis az bude Jarda Jagru chytat za Chelsea a Petr Cech mrskat goly v nhl... Driv asi ne ;)
    ale jinak jako fanda sportu ti drzim palce! ;D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    TIP: promin mistre :´(
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    pozor pozor

    shanim lidi na dve akce.

    a) v Sedlci byla pro "verejnost zpristupnena" poloruina klasicistního zámecku z 19.st. ja ho potrebuju prolizt a nafotit (kvuli skole). akce vicemene bez nebezpeci pokud se clovek nikam nepropadne :))

    b) jelikoz se mi s Kacou povedlo zaregistrovat na docela prestizni outdoorovy zavod v moravskem Krasu, tak shanim tym :) Kaca bude bohuzel v Indii a ja jsem zatim nejspis sam a tim padem potrebuju jeste dva lidi co by je bavilo behat 10+ hodin v Krasu s buzolou a GPS a nejsou uplny chcipaci :) vice info zde http://www.zavodkraz.cz/ popripade u me v poste

    vim, ze v tomdle klubu se uplne sportu neholduje, tak tem co se zucastni bud akce a) ci b) zarucuji po uspesnem splneni pivo (co si sami koupi :)). Howgh
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    BUKACEK: v pejru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam