• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    KCHARI: super! Do kdy potrebujes rezimeee, jinymi slovy, jakej je objednaci deathline?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    kdyby jeste nekdo chtel nakej vorech tak jsem udelal hlubsi pruzkum trhu a ceny jsou zde v prehledne excel tabulce :)

    https://dl.dropboxusercontent.com/u/13230813/orechy.pdf
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KCHARI: jo, ty mají vlastní stránky http://www.bryggeriet.org/information/in-english/ ale jak jsem to pochopila, ten skatepark využívá celý Malmö, takže to asi ve filmu bude spíš okrajově. taky je o tom zpráva na rádiu wave http://www.rozhlas.cz/radiowave/spolecnost/_zprava/1325493
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DLOUHA_POTVORA: kde je tam zminka o tom skejtackym gymnaziu? nikde sem to nenasel
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Coping Mechanism | Skate Malmö
    http://skatemalmo.se/ultra-bowl/coping-mechanism/
    Zajímavej projekt v Malmö, mají tam skejťácký gymnázium a kolem něj celkem slušnou DIY komunitu. Teď o tom natočili dokument, tak doufám, že se to nějak dostane do Čech
    OTZ
    OTZ --- ---
    TIP: tim "live" si nejsem uplne jistej, ale snad bude dobra konstelace :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: tam asi pojedu na čumendu, ale kdybych mohla i s něčím pomoct, tak ráda.
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    KCHARI: já bych vzal třeba 4 kg kešu..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak mi jeste do posty muzete psat orientacne KOLIK byste toho chteli a CO. cim vic tim levnejc. at muzu udelat nejakej seznam.. dekujuuu
    EVVA
    EVVA --- ---
    KCHARI: ja chci kešu!
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    KCHARI: já se přidám
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    v nejblizsi dobe bych chtel s Hipikem (a treba jeste s nekym dalsim :)) koupit orechy z velkoskladu, protoze nas nebavi kupovat to po malejch pytlikach (moc plastu z toho, cena vyssi...). tzn kdo by mel zajem? bralo by se to po kilech. zatim ceny orientacne za 100g; mandle 25kč, kešu 21kč, vlašáky 21kč... ceny zatim orientacni, nepodrobil jsem trh hloubkovemu pruzkumu
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    ROMANITO: čumim
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Jdeme s Helčou na procházku na Vítkov se zakončením ve Vystřelenym voku. Kdyby se někdo chtěl přidat, nechť nám zavolá.
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    nekdo do Pelhrimova dneska?2 mista..hrajem u Datla v cajovne s Bukackem
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ROMANITO: hodne dobry. sem ani netusil, ze BU2R to ma takhle zmakly.. Dobre (vlastne dost spatne) oni
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: hele a proc ty vlastne nedelas nejakyho IT bezpecnostniho technika? Myslim ze by ses v tom nasel...mno ikdyz mozna ze by sis to hodil pri neustalim tlaku z vedomi, jak sme tu vsichni v pasti...jako bych nic nerek ;)
    Ale jinak na pul patou rano docela slusna uvaha, stava se z tebe nocni tvor?
    A cenim tvou snahu apelovat na sirsi publikum s tim, aby pouzivalo mozek, akorat bych mozna jeste s tim strasenim pritvrdil!! Nemas v rukavu jeste nejakou "bezpecnostni" historku?
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    CeBIT 2014 začíná - zaměří se na ochranu dat - Magazín Stahuj.cz
    http://magazin.stahuj.centrum.cz/cebit-2014-zacina-zameri-se-na-ochranu-dat/
    jinak ted koukam, ze největší mezinarodni veletrh IT - CeBIT, ma ochranu dat a soukromi jako svoje tema a zamereni. Nemyslim si tedy, ze jsem prehnane paranoidni..
    No, mozna malicko jo, no.), ma to u me sve koreny uz dlouho.) V roce 99 pri maturite z databazovejch systemu jsem pomoci odemceneho menu v nok8850 demonstroval, jak by se ve mestech dal vystopovat uzivatel s presnosti na par desitek metru bez GPS, satelitu apod., jen podle toho jak se hlasi do BTS a dle intezity signalu. Teoreticky tak stacilo mit seznam a umisteni bts a pohyb se mohl zaznamenavat do databaze. Chtel jsem si to udelat do auta, jako alternativu tehdejsi asi jedine, pro smrtelnika nedostupne, moznosti hlidani a lokaci vozu - sherlock. Ale nastup novejch founu, dostupnost GPS a hlavne moji lenosti jsem to odsoudil k zahube. Alespon znamku mi to vylepsilo .) Par let pozdeji jsem byl linej stat na staflu na letisti s tema trubkama, tak jsem byl donucenej vymyslet ochcavku gps trackeru v kare. Nakonec stacilo uzemnit obycejnou plechovku od redbulu, dat na senzor a pres nejakou mrdku v sybianu porad odesilat stejne data. Jel jsem tak v klidu domu za pejskem a system si myslel, ze stale stojim na letisti. Neztratil jsem tak poradi a mozna i kus mozku. Po par hodinach na slunicku s plesatyma klukama jsem si totiz casto pripadal jako po prodelane lobotomii.)

    Sry ze delku.. Jeste takova prosba.. Az priste budete klikat na "like" a oskrtavat pouceni, ze dovolujete timto, aby sdileli vase kontakty, tel. cisla a osobni informace - zamyslete se, jestli je to skutecne nutne, k cemu by to vlastne kdo mohl potrebovat a proc mu to stoji za to vam neco nabizet zdarma, ci jine vyhody. Zamyslete se taky nad tim, kdyz uz vam je to burt, tak jestli treba to ale neni burt nekomu z vaseho seznamu pratel, jehoz data odeslete. To same plati o oznacovani na fotkach. Kdyz uz se nekdo snazi omezit rizika, ma napr. prezdivku misto jmena, nema v profilu o sobe jedinou informaci a fotku, tak si urcite nepreje, aby jeho xicht byl oznacen na 13 fotkach z vasich narozenin a videl to tak kdokoliv z tvych pratel ci dokonce uplne kdokoliv...
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    Já jsem si všimnl, že umim nejlepší vegan pomazánku. Je lepší, než vod tvý mámy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam