• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    TIP: však já taky, netoužím být v obci, jenže cena tohodle stavení etc... lákavé :) no času ještě dost
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    DUALCHANNEL: nemůžeš mít všechno a obzvláště za takové prachy. A ano, zřejmě to nebude žádné terno, ale šikovných rukou by se našlo...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    GUERILLA: radeji na okraji obce..
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Acidova - The Dealer (Freak Da Bass Remix) OUT NOW ON BEATPORT
    https://soundcloud.com/sub-element-recordings/acidova-the-dealer-freak-da
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    je to neuveritelne, ale pomalu zacinam citit, ze nam dochazeji orechy :D tzn kdo by si chtel dat orechove kolo cislo 2 tak do posty! nabidka stale stejna, ale muzeme tedka i obmenit :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KCHARI: to je pro vás
    How to Make a Sick Mountain Bike Edit
    http://vimeo.com/91496760
    OTZ
    OTZ --- ---
    chcete korunky?:)

    "Ahoj, sim z pondeli na utery bych potreboval pujcit dva sloupy teknosoundu na nataceni videklípu. Staci mi 2x basak 2 x stred 2x horn ... samozrejme funkcni. Nemuzete mi pomoci? Mam na to nejaky love... dopravu si seffnu praha ideal Dik"
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DLOUHA_POTVORA: v Adamove jsme stezi stali na nohou :))
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    já bych jen dodal, že jsme to po 40km rozhodně nevzdali před cílem - ten byl v Jedovnicích:


    DLOUHA_POTVORA: myslíš ty šílený fabriky nebo ten kostel uprostřed paneláků?
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KCHARI: šli jste se aspoň podívat do adamova na místní dominantu? :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak sme dneska/včera s Hipíkem (ne)absolvovali závod Kraz jak jsem vás všechny na něj lákal. 14h na ceste nez jsme to vzdali, 40km v nohach, nastoupano 3000m, absolvovano 5 stanovist z cca 15 :D (trosku jsme bloudili :)). bylo to fajn, jen nemuzeme tedka moc chodit. doufam, ze pristi rok se zucastni i nekdo dalsi a nebudeme to muset absolvovat zase ve 2 (spatny na moralku :))

    log hýr http://utrack.crempa.net/report/saved_report.php?ident=9343e215834174a62c49662145463428

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    OTZ: ahój, já na hexe nejedu myslím, že ani nikdo jinej z happy cookers tam nechce vařit. ale díky, využijem to asi spíš až v létě :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    OTZ: myslim ze nikdo ze zdejsi diskuze na hexe zadny jidlo nechysta
    OTZ
    OTZ --- ---
    Devcata (DT?), pokud chcete na hexe bulky (bez masla:) na burgery, dejte vedet do posty.
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    zejtra zevl jizda na kole smer zbraslav. Jedem zatim s marcel a kamosem, odjezd 11, kdyztak se pridejte...pič
    QYDO
    QYDO --- ---
    DLOUHA_POTVORA: já taky
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    QYDO: jedu na 1/2 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam