• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: a nekdo ceka,ze to bude u policie jinak nez vsude jinde? vyskyt schopnych jedincu je vicemene primo umerny nabizenemu vyslednemu efektu na zivot...skolstvi...zdravotnictvi...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    nahodou dobre shrnuto. Krasne videt, s jakym materialem mame tu cest.. 2z10 ve me zadnou jistotu dobreho sita nevyvolava, pokud vzpomenu na jejich prijimacky na prava a bezpecnost, ci jak se to jmenuje, tak vidim dve prijate deti lampasaku a zbytek je "nemene kvalitni", lec neprotekcni..
    EVVA
    EVVA --- ---
    TIP: no...jen teda o cem to vypovida?ze jsou testy aspon trochu narocny a to sito funguje?(mi prijde dobre,ze se berou k policii 2 z 10 a doufam,ze to neni tim,ze se tam jen hlasej kreteni,ale ze je to proste narocny)...nebo ze lidi okolo nas nemaji zadnou soudnost? (ne jen ti uchazeci,ale i jejich rodice?to je pak prekvapeni...a hlavne jsou nesoudni lidi uplne VSUDE)..nebo nekdo po autonehode na 3 kusy v nemocnici,tak ho matka slusne omlouva z prijimaciho rizeni?...tvl o nicem,jen stripek do skladacky
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Heej:)jdete nekdo na cyklojizdu a pak MidiLidi?KROBAS:
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    TIP: ze bych vzal i desky? :]]
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    TIP: dobre poridte!;)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: téda, taky mě mrzí, že prošvihnu letošní tour de vysočina, obzvlášť v tak pestrym obsazení, ale mám rodinné povinnosti. pozdravujte baťák. a delfíny .)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: Simsalabim+Domie+Matylda! ;) kazdopadne to vypada na jedno volne misto ve felde, odjezd pravdepodobne spolecny, sobota okolo 15 hod
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    TIP: Já bohužel nemůžu, budu se vzdělávat, ale vezte, že mě to nejvíc mrzí. Víc než čáry a Vánoce dohromady. Dejte si za mě slabáč! AŤ se akce vydaří.
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    pojďte někdo od půl 9 do neustadtu na koncert katarzia!
    MATESO
    MATESO --- ---
    EVVA: určitě!
    dej mi číslo bejby:)
    zavolám, až tam budu (což bude tak okolo sedmé)
    EVVA
    EVVA --- ---
    MATESO: ja zatim nevim kdy kam presne,mel by dorazit Samot asi pred 7...potkame se nekde?
    M_A_I_A_
    M_A_I_A_ --- ---
    EVVA: jejej! asi nestíháme :(
    MATESO
    MATESO --- ---
    EVVA: jdu
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Midi Lidi a Kyklos Galaktikos podpoří All Inclusive Schools Festival 2 | Člověk v tísni
    http://www.clovekvtisni.cz/...idi-a-kyklos-galaktikos-podpori-all-inclusive-schools-festival-2?src=7
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    BUKACEK: dneska takhle mise.) http://www.youtube.com/watch?v=IUfnCzCJb0Y ale treba vas stihnu.)
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    hele..tak DNESKA rozhodne doma na prdeli nesed:))a doraz na pivo do mirage IP
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: dobrej OPEK!! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam