• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    DUALCHANNEL: pardon.)

    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    naposled k tematu!!


    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Dobre naposled se k tomu vratim, ma nekdo z vas z vojenske nemocnice aktualnejsi, nez tyden stare imformace od lidi, kteri primo tam pracujou?? Jestli ne, tak je mi to lito, ze vas zklamu, ale situace se tam radikalne zmenila...
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Z wroclawi... bardzo dzenkuju!! ;D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    B4NAN: Andrzej Jacek Simsalabimowicz
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Ja si myslim ze tady lidi malo hulej... ;D
    A DOST!!
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: beru te za slovo!
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    kmet Ondřej Simsalabimovič
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Ja nemuzu za to ze sem jezdil na kalby, kdyz vy ste nastupovaly do sesty tridy na zakladce ;DDD

    ale dneska me to bavi teda! ;)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    SIMSALABIM: to uz nezachranis.) az pojedem na plzen, vezmu te na jidlo a na podivanou do Horovic. Oni te ty chmury o zdravotnictvi prejdou az uvidis jak maj krasne a chytre osazenej personal. Garantuji spokojenost, to se jen tak nevidi.)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    S3FKO: tvl strevaku jeste ty si prisad!! ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: ;-) :+D .*)


    :-P
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL: ja vim vzdy to tak bylo, za Havla... zajdi si tam ted... Otec tam byl minulej tejden a tohle mu tam zamestnanci říkaly... Proc bych si to vymejslel???
    ;D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    twl ondreji, nemuzes podle jednoho oddeleni posuziovat celou nemocnici. UVN je spickove, dokonce unikatne vybavena nemocnice, po rekonstrukci a vestsina lekaru je skutecne top. Vojaci si to muzou zaplatit. Mam tam kamarada ortopeda a strejdu chirurga. 4 roky jsem tam chodil 2-3x do tydne, sef tam mel hlavni dozor.. vim o tehle nemocnici snad uplne vse :D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    aspon teda ve zdravotnictvi. Par relikvii ale znam. A to je Ustav leteckeho zdrav. v dejvicich a pak vedeni v Kolinske nem, ale uz se to prej taky zlepsilo..
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    DUALCHANNEL:
    TIP:
    KROBAS:
    uz sem tu dost dlouho na to, abych stale naivne nosil ruzovy brejle, z pesimisty sem se casem vypracoval na realistu a mozna ze mi nekdy fatalne rupne a bude ze me optimista, ale nevidim to v nejblizsi dobe kluci... ;D
    informace mam z nejblizsich zdroju, treba co se tyce vojendy, tak cerpam z otcovy vlastni zkusenosti...ikdyz operaci patere mu posrali na homolce a ne ve vojensky, tak s vojenskou ted mame taky cerstvy dost spatny zkusenosti...a kdyz ti to tam rika samotnej personal " no to vite tady uz zadnej doktor nezbyl" tak na tom asi neco bude...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ne, naopak je pryc doba, kdy se na klicova mista dostavali lampasaci a lide s povolanim "syn"
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    EVVA: ale deje. ale je to porad jinde nez v zahranici. a proto nekteri mizej. Bez se kouknout cim jezdej lekari do nemocnic :D Kantori jsou na tom blbe, to je znama vec. Ale stejen to urcite skupine lidi vyhovuje vic, nez bejt v provozu..
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    SIMSALABIM: zijes v moc cernym svete;)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    SIMSALABIM: vidis to moc cerne. za dob sveho dlouheho .) studia jsem poznal hodne kvalitnich kantoru vsech vekovejch skupin, a jako servisak rtg jsem projel hodne nemocnic a poznal dost na to, abych byl klidnej. Ne kazdej chce nebo muze ven, penize nemuzou bejt pro vsechny stejne podstatne, (jinak by tu fakt nikdo uz nebyl), a vyhravaji asi jine priority (rodina). Ale rikam ti, ze naprosto v klidu bych se nechal operovat ve vetsine nemocnic v praze a strednich cechach. Dal jsem jezdil jen sporadicky... a sve dite dal na kteroukoliv statni vysokou skolu se 100% jistotou kvalitniho vzdelani.
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: pak potvrzujes to co rikam...najdou se,ale v techto profesich by mel byt nadprumer standardem...a to se prave kvuli podminkam nedeje...plus to co rika Ondra...to je na nekonecnou debatu o zakonech akce a reakce, jestli bylo driv vejce nebo slepice a vyjimkach potvrzujicich pravidlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam