• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    B4NAN: ja vim. ja to dostal do ruky, s tim, ze k tomu neni kabel az kdyz kaja vyhlasovala druhy misto :D
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    DUALCHANNEL: tam prave nic nechybelo, byl tam erarni kufr plnej kablu :D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    QYDO: no to byla asi prvni dve hodiny.)
    QYDO
    QYDO --- ---
    KROBAS:
    B4NAN: ja myslel ze to bylo zapojeni do cinchu master a cinchu booth, coz mi prislo jako korektni reseni, kdyz byla kazda bedna otocena jinak
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    nechapu co resite. chybelo vam obycejny xlrko, to tam meli. jinak ty 4x redukce v signalu byly fakt vtipny...
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    B4NAN: a ty redukce mel na svedomi roman;))
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    B4NAN: ale konzultoval sem to s Qydem;) nevim, hralo to vpohode a kluci mi zadny dalsi kabely nedali...
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    KROBAS: sem si rikal kterej expert to vymyslel :D

    ty cinche z record vystupu pres redukce na velky jacky do odposlechu me taky rozsekali :D

    hlavne ze to boucha :D
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    ale jako myslim, ze vyhlaseni probehlo celkem hladce;)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    sem to zapojoval ja:D
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: tak proto si tam teda nebyl, aby party byla de luxe... aha, tak to uz nedelej, nam je lip s tebou ;D

    Na kabel se vlastne stacilo jen zeptat praveho cloveka, ale kdyz zrovna jako prvni narazis na levyho... :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    tak ono se to zas začlo typicky řešit minutu před vyhlášením.. ale dyť je to jedno, bylo to slyšet krásně :)
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: me pride ze se asi moc nehledal :] kdyz sem se pak ptal romana na kabel (ten samej) abych zapojil stereo tak mi poradil hned :]

    ale sluchatka k tomu patrej :]
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    TIP: klíd, nikomu to nevadilo=)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: a k majku se tentokrát nenašel kabel, takže se mluvilo opět do sluchátek :))
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    OTZ: no ze nam tady bude o zviratkach kazat zrovna kometa, toho bych se nenadal... :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    vy jste ale zvířátka :D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ROMANITO: kurna lampicka, vybavuju si ze mi jedna prosla rukama, ale nevim jestli jsem ji jen drzel v ruce nebo ji urval.. videls jak to bylo?
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    jo to mi tak pripomina, nedoplaceli djeove neco na baru, nejsou nejaky skody?
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    podruhy v zivote jsem se s totalnim oknem probudil v trave, v praze v parku plnem deti to byla premiera. nastesti jsem v tom nebyl sam :D
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: soutezici vysoutezeny, porotci, lidi i psy najedeny, bar vypitej, beaty odehrany, nohy vytancovany, doaleluja.
    A ke vsemu nezastavitelnej Lahvon, co po ranu se slzou v jednom a jiskrou v druhymu oku prosil o pujceni 4desek. Jeste ze mu nebylo vyhoveno, pac by je tam krouhal dokola jeste ted ;DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam