• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    _MARIE_
    _MARIE_ --- ---
    XIFF: Komentuje Kulmi? :)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    THERESYS: hmmm Belze, kdyz ostanu vejplatu tak dorazím.
    THERESYS
    THERESYS --- ---
    Dneska Pulka,uz tak za hodku, a zitra Belze, dorazte
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    hehe poznej sveho systemaka :D

    clip 2011 02 20 03;22;56
    http://www.youtube.com/watch?v=kFfE2pDyoME
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DLOUHA_POTVORA: no vetsinou to jde ruku v ruce :) (ale nemusi bejt ze ano)
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    DUALCHANNEL: takhle je to originale :)) neboj.. az bude delsi chvile
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    PSYBER: nech to v barve, zmensi a pasti jako img src, dekuji. jinak pecka, udelej si ucet na rajceti, at z toho mame neco vsichni.)
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    XIFF
    XIFF --- ---
    Kdo ještě nezachitil toto žhavé info, máme ve svém středu celebritu, která svým výkonem v HipHapHop lámala nejedno klučičí srdíčko.. :)
    Kája a HipHapHop
    https://www.youtube.com/watch?v=Pxn1b5YMSeU&list=UUQpqBqbNUo_I7YvZVQRN2qA

    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    KRISHNA: hmm taky cumim, ve dvou to ale je zas o necem jinym. sam 24h uz nikdy
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KCHARI: a sXe musí bejt vždycky vegani? já myslela že to je "jen" odmítání omamnejch látek
    THERESYS
    THERESYS --- ---
    KRISHNA: jelo se dobre, dva ridici v aute+spaci prostory vyhra,k tomu zadny dopravni komplikace (jen kratky zasek v centru Bukuresti a dofukovacka jednoho kola) a od slovak hranic uz to jelo samo:) nejsem ani hodinu doma a uz chci zpet!! Diky kluci a vubec vsem za skvelej trip!
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    THERESYS: hlavne 28 hodin je dost husty, vzhledem k rychlosti nakladaku a povaze tamnich silnic :))
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    DANNIEL654321: 22. by to tak stylovy nebylo no, smarja
    DANNIEL654321
    DANNIEL654321 --- ---
    THERESYS:hodne stylovej navrat 23. :)
    THERESYS
    THERESYS --- ---
    Qydova posadka hlasi 59km pred Prahou! Z Vama jsme to dali durch za 28 hodin, shaormu nechceme rok videt a bylo to cely bajecny! Posadka JamesTerka navrat kolem stredy.
    HKS
    HKS --- ---
    DUALCHANNEL: hehe to zas ne, spis jsem spoustu veci slibil a podepsal kdyz jsem neco chtel a nestiham zplacet.Znas to papir snese vsecko a slibem nezarmoutis
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    Čau decka;)
    Uzavírám program na zari..nechcete někdo nejaky datum -6,19?kdyby neco tak pošta..užívejte léta.)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    HKS: twl co tam delas, jsi se propil k pokute, v hodnote ceny jednoho pumernyho bytu v usti, nebo co se deje. nikam nejezdi, je tu krasnej klid. jen si ji tam nech .)
    HKS
    HKS --- ---
    TIP: nebojse az se vratim, tak si dam nejake prescasy. Zhruba bych to videl na pristi leto jestli se mi tu povede zaplacnout par restu co jsem tu nasekal. Chlast je svine
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam