• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    EVVA
    EVVA --- ---
    QYDO: jj,tohle chapu,ale jako vzpominkovy video, se kterym si nekdo docela vyhral...nejak bych cekala,ze uvidim vic veci,nez zaznam natocenej asi behem chvilky odpoledniho vedrozevlingu
    takze spis apeluju na ostatni,co maji zaznamy,at nahodi trochu atmosky pro nas,co sme nebyli
    QYDO
    QYDO --- ---
    EVVA: tak zrovna na roteku bych ani zadny tisicovy davy necekal, to mi ale prijde spis fajn nez smutny... no a ve dne, kdy to bylo toceny, byl takovej hic ze se to na slunicku moc nedalo a vetsina komatila nekde ve stinu
    EVVA
    EVVA --- ---
    ATYKIN: tak ti meli pred bednama narvano:DDD
    naky video,kde je videt,ze byla party?tohle je smutny
    QYDO
    QYDO --- ---
    ATYKIN: ted sem si to pustil - to je hrozne jestersky video :D
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    ATYKIN: zajímavý video, těšil jsem se že uvidím něco co jsem promeškal na baru a ono je tam presně to málo co si pamatuji :D Co Berry, Lahvoň něco natáčeli? :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JAMES23: jo hlavně 8,5 je super, normálně bejvaj 5m
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    JAMES23: za 350,- ji ber..
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Kurta-Upínací pás ráčnový / 350 CZK ]
    Klucí je to dobrý nebo šunt? Nepoznám a rád bych si dvě vlastní pořídil do povinné výbavy.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Ne, tohle je na tom to zajímavý: Dokázali to udržet v nějaký dějový lince? Věděli kam to má vést, nebo to nechali volně plynout... jak to zpracovali? Jak na sebe jednotlivý pasáže navazujou? Dokázali do toho zakomponovat třeba i retrospektivu, nebo to jde čistě lineárně. Je ta vizualizace příběhu zpracovaná zajímavě? :)

    Jsou to rétorický otázky, na nic z toho nechci číst odpověď! :D
    QYDO
    QYDO --- ---
    to je vlastne tak jediny co je na tom filmu zajimavy "wow natacelo se to 12 let - lidi starnou"
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Já o tom od nikoho nic (naštěstí :) neslyšela. Myslim, že to téma bude už dávno obsáhlí v jiných filmech líp a asi tam nebude tolik "novýho", ale ten projekt, natáčet film 12 let, chci vidět.
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    EVVA: nam to taky tvrdili...ale je to dost o nicem a hrozne americky srdcervouci a dojemny
    EVVA
    EVVA --- ---
    QYDO: Bukacek,Colek,Kozlik chvalili..a presvedcovali me,ze to není proto,ze chtej,aby trpeli i ostatní:))
    QYDO
    QYDO --- ---
    ATYKIN: nedoporucuju... hrozna nuda
    EVVA
    EVVA --- ---
    ATYKIN: ja bych mozna takyy...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Juchů!
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    ATYKIN: tak ja bych se pripojil jestli mohu ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Na 90% jedu na tu kometu autem...mam mista
    na 10% tam nejedu vubec...nemam naladu
    Tak kdyby to chtel nekdo semnou risknout, piste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam