• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ber ale dvoujadro se 4.xx androidem (na nic jineho bys uz nemela ale ani narazit). IPS neni nutnost, ale vrele doporucuji. rozdil bejva casto par stokorun..
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    htc je zrovna jedna z mala znacek, ktera dela telefony odzacatku, ne jen smartfouny. a nesklada tak jen soucastky do libiveho sasi, ale telefony vymejsli. Pro me to dycky byla zaruka toho, ze se dovolam, bude mi rozumnet a ja uslysim co mi kdo rika. Mozna je to tak samozrejme, ale zdaleka ne kazdej "telefon" tohle umi.)
    Dal je to pro synonymum kvality zpracovani. Nedrzel jsem v ruce jedine htc, ktere by bylo spatne navrzene. vzdy se dobre drzi, nic nepraska a hlavni casti jsou casto ze slitin hliniku. Nevim jak lowentry level, ale nebal bych se nijak zvlast. Dostupnost dilu na jednicku. to me uz u exotickejch znacek taky poradne vytrestalo.. HTC shvaluji.)
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL: co HTCcka teda globalne?maji docela dobry ceny totiž...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ja si vcera koupil tohle a zatim mi to prijde, ze to je presne telefon pro lahvone.) akorat to tlacitko fb si zmenim na nyx.)

    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    EVVA: ja sem se sony naprosto spokojenej, ale nevim jestli se to pocita, pac ja sem s nima absolutne spokojenej uz asi 13let :)
    EVVA
    EVVA --- ---
    DUALCHANNEL:
    HOODASS: klucii,umite krasne radit,diky,ten Sony je dobrej, ještě zkusim dratenku:))) a asi do nej pujdu
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    čau kamarádi, kdybyste někdo chtěl jet do deutsche ficke na párky, tak dejte vědět :).

    [ END OF SUMMER RAVE / partyparty / 6.9.2014 / Evropa - Somewhere in the south east Germany ]
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    EVVA: fakt? trosku voskrabej dratenkou nabijeci slot. Ten mobil prezil skoro celou moji rodinu vcetne dedy a me a to je co rict...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ani ti tu nebudu linkovat co lze koupit v zahranici, tel bych si strikne koupil tady a s plnou dvouletou zarukou.. kdyz vidim jaky jsou to vsechno sunty, bez moznosti to nekomu omlatit o hlavu bych do toho nesel ani omylem
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    v tehle cenove relaci je to asi jedinej pouzitelnej znackovej telefon. i kdyz ten vykon by me teda neoslnil. Durazne varuju pred cimkoliv od gigabyte. kreteni pajej digitizery -99% vsech oprav na mobilech, takze na zadny samodomo opravy dle youtubu zapomente..
    HOODASS
    HOODASS --- ---
    EVVA:ja bych sel do Sony Xperia M. na heurece ji maj od 2990 a v tyhle cenovce je to imho hodne slusnej mobil. (dokonce je i docela hezkej)
    EVVA
    EVVA --- ---
    ne!doslo k nahlemu umrti:(( uz to asi potka i me a budu si muset poridit chytrej telefon..
    doporučte někdo něco tak za 2-3000,prosiim, VUBEC se v tom neorientuju
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    EVVA: jj zitra urcite
    EVVA
    EVVA --- ---
    FRANTISSKA: to je asi uz dost pozde,ale zítra...
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    EVVA: stejné plány :) jen nevím zda dve tri ctyri jsou u mě reálný :D
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    EVVA: a jak dlouho zaberou jedno dve tri? Ja bych dorazila az nekdy kolem jedenacty z prace
    EVVA
    EVVA --- ---
    dneska jedno dve Hus dve tri....a zítra tri ctyri Tortuga:)
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    Nebo rum :-P
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    A dneska pivo? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam