• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    TIP: Ty jak mate ve WD jsou libový, ale trošku jina cenová ;)
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    TIP: Pekne, dokonce má stejnou vrtačku jako já :) PS: Je tedka v tescu v akci za 1100 i s mrtakama a bitama ;)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    The Chemical Brothers - Chico's Groove
    https://www.youtube.com/watch?v=VROJt3N8mNY
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    TIP: jen info..zesik nejspíš berem..
    OTZ
    OTZ --- ---
    prisnej letak, jako!
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    johoho v sobotu bude mela!

    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    TIP: Chvilku jsem si to bral osobně a pak jsem si uvědomil, že neznám člověka, kterej by půjčoval jentak obytňáka kámošům. :)
    Nehledě na to, že drtivá většina lidí co znám se snaží po mejdanu odjet až zcela za střízliva a pokud možno v co nejdelším čase od posledního potěšení.
    Na každej pád, zase vymejšlej hovna, vo tom žádná. Protože jsou líný aplikovat důsledněji zákony, který platí a tlačit státní zástupce a soudy, aby byli přísnější.
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    K té zelenině, pls co nejdříve napsat do pošty kdo, co a kolik, pokud jste tak už neučinili... řešit to budem zřejmě ve středu.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    he he he
    Čas otočit – katalog hejtů na hipstry |
    http://prigl.cz/pruvodce/cas-otocit-katalog-hejtu-na-hipstry/
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    CANEBRA: jj, mně a az toho bude nejake smysluplne mnozstvi, poresim to vse naraz
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    GUERILLA: super, stačí napsat tobě kolik čeho a posléze vyzvednout u vás anebo řešit rovnou s nim?
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Njn, ČSSD u kormidla, máme se ještě na co těšit...

    Mám tu pro vás, přátelé, nabídku. Český česnek, hokkaido a brambory z Českého středohoří od známého zemědělce.

    Cena za 1kg:

    brambory 5kč
    hokkaido 10kč
    česnek 65kč
    _MARIE_
    _MARIE_ --- ---
    JAMES23: Zabavování aut je nesmysl(pokud člověk neni recidivista, co řídí auto popátý vožralej bez papírů), stejně tak je nesmysl řídit zhulenej a pak se divit..
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    TIP: twe jestli mi někdo zabaví barák, proto že pojedu někde zhulenej tak jsem dobře v prdeli
    MASOO
    MASOO --- ---
    CANEBRA: skoda, jdu pit alkohol jinemu kamosovi jinam:/ Ale zitra nam bude vsem stejne, to me utesuje:DDD
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    Cau Dorazte v patek pit alkohol na Pulku. R2 Kuba slavi 30. Hrajou Mihaal, Mad4ce a Telka (RnF), Bertas, Saman, Venca...
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    BUKACEK: HELP ME!!
    Jelikoz mam hlavu deravou a zapomnel jsem na to, ze je do dneska potreba od EVVA odvest darovanopropujceny gauc, tak shanim nekoho s dodavkou kdo by byl treba ochotny mi ho pomoct snyst a odvest do holesovic..tam vynyst do 2.patra..akorat ja muzu az pozde vecer(pracovni vytizeni tento tyden)

    HELP ME
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    The Beatles Help: http://youtu.be/ZNahS3OHPwA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam