• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    QYDO: jsi tam nemel flasku gina vole!
    TIP
    TIP --- ---
    STB23 je revizák, ne?
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    umí mi někdo udělat revizi elektriky? a za kolik kdyžtak? dík.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    QYDO: bůh ví, čím ten film měli skreslenej :))
    QYDO
    QYDO --- ---
    kdyz mi byl schopnej colek, bukacek, kozlik a ja nevim kdo tam s nima byl, doporucit Boyhood, tak fakt nazorum ostatnich na filmy atd uz vubec nebudu prikladat zadnej vyznam... protoze to byla napriklad kardinalni sracka, co me stala par hodin zivota uplne zbytecne
    MASOO
    MASOO --- ---
    Me Zmizela oslovila, ale mozna je to moji situaci.... mam rada nejasne hrdiny a necekane zvraty.
    A Historky me pobavily, navic to stejne ani neaspirovalo ne? Libily se mi ale skutecne jen dve. Ostatni nebyly spatny, ale...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KROBAS: to ne, ale ani zas tak dobry :)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    KCHARI: zas tak spatny to ale nebylo teda:)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SUOTAM: dluzis mi stovku za listek! :D
    VETE
    VETE --- ---
    QYDO: Já taky, ale jediný volný místa byly v první řadě a protože mě nebavilo koukat se na rozmazaný titulky, tak sem strávil 2 hodiny na schodech... ale bylo mi to jedno, protože ten film je prostě kua silnej...
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    QYDO: já bych šla!
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    QYDO: co povidas prosimte, nedavno si u nas v Altě kupoval brejle ;)
    QYDO
    QYDO --- ---
    btw, kdyz uz tu rozjidime kulturni krouzek, dlouho jsem nebyl v Altě, nechtel by někdo zajít třeba na toto:
    Sára Arnsteinová a Jiří Šimek: GoG | ALT@RT o.s.
    http://www.altart.cz/events/sara-arnsteinova-a-jiri-simek-gog/
    QYDO
    QYDO --- ---
    VETE: ja na tom byl v imaxu
    VETE
    VETE --- ---
    Nejlepší film loňskýho loku imho Interstellar... Nolan opět nezklamal... trochu moc monumentální a dokonalý, ale to mě nevadí... škoda, že už to v IMAXu nedávaj...
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Divoky historky mely dobrej zacatek, ale moc to negradovalo
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    chtel sem vam sem napsat,ze oba ty filmy za moc nestojej,ale nechtel sem vam to kazit dopredu:)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    QYDO: zmizelá teda taky docela zklamání. koukali jsme na to doma na vánoce a nějak jsme se s rodinkou shodli, že ve finále nic moc. Ačkoliv příběh hustej, snaží se to o severské drámo, ale v podání amíků to prostě není ono
    což se mi opět potvrzuje, že v hodnocení novějších filmů na čsfd se většinou moc neshodnu. Daleko víc mě baví ty s nižším, kdežto z filmů hodnocených jako pecka jsem spíš rozčarovaná nebo zklamaná
    TIP
    TIP --- ---
    Proč myslíš že ne do kina?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    no vcera divoky historky nic moc (a to neni jen muj negativni nazor, shodli jsme se vsichni :)). takovej televizni film a ne do kina....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam