• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    KCHARI: na tý jedničce jsem vás ještě ani neznal, ale byl jsem tam páč tam nějak hrál Lukáš z DredDivizion a měli tam snad i tenkrát nový bassbedny snad ..??
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    TIP: já si ale myslim, ze to byla posledni vec cos hral v tom setu, pak te nekdo stridal, protoze na to s Barou jeste porad nekdy vzpominame, sme si tam skoro zlomili kotniky pri skakani :]

    kdybys vzpomel jak se ta placka jmenovala tak mi to posli :]
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    TIP: uplne zamackavam slzu pri vzpomince na tu jednicku v DISu.... hlavne pak jeste tejden po tom modry sople :D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SKAFF: cool story bro
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    TIP: no ja si teda uplne vybavuju ktera to je, ale to je jeste z tech breaku cos pak asi prodal. nevim jestli to nahodou nebyl picturedisc
    TIP
    TIP --- ---
    ja zadnou desku do you like the bejs nemam:)

    ale kostrbaty smichani do neceho by na me odpovidalo!
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    no tu desku ma nebo mel dzony, zbytek nas tam hral samy zlomeniny a oldschooly pokud me pamet neklame :]
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    SKAFF: ;)) tak to sem zvedav, kdo se ted prizna...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    TIP: tam si pamatuju, nekdo hral dobrej set, a pak tam najel track kde se asi 10 minut v kuse nakej hlas ptal "do you like the bejs - dooo yooou like the beeeeejs" a furt dokola, a vypadalo to, ze to nakonec najede do nejaky krutoprisny megarychty ale nakonec to dj nejak podivne kostrbate smichal do neceho, co me strasne zklamalo a uplne jsem z toho musel odejit domu
    TIP
    TIP --- ---
    Kchari s knírem a mrkví v rohlíku - EPIC!
    TIP
    TIP --- ---
    RAFIGA: ale buřt Under Siege 1, každej správnej krutopřísňák přece ví, že na první Under Siege učili Q59 točity špirály vinylem v Discentru!!!
    EVVA
    EVVA --- ---
    pojdte zitra na piivo do Tortugy, Q59, R2D2 DJs a jaaaa....v patek zas letim!
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    KROBAS: money money money, it's not funny...
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Skutečná cena levných potravin | A2larm
    http://a2larm.cz/2015/01/skutecna-cena-levnych-potravin/
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    28.01.15 - Techno Degustation - Dj Echobeat - Toxic
    https://soundcloud.com/d-rk-skyline/280115-techno-degustation-dj-echobeat-toxic
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    B4NAN: ... neřekl bych že všechno ... :) ale že jsem provařenej dobytek je asi jasný :D
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    WASHO23: nemusis vypravet protoze ses davno provarenej! vsechno vime! :D
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: někdo měl ještě víc fotek z tohoto ročníku ne? nebyl to Šámot náhodou?
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tvl ještě že tam nikde nejsem na těch fotkách... to byla asi nejšílenější party za mě.. ani nemůžu vyprávět páč by mě zavřeli..
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    B4NAN: nad následujícím ročníkem jsem se taky dost zasmála :D
    xiff | Under siege 2013 - rave party – rajce.net
    http://xiff.rajce.idnes.cz/Under_siege_2013_-_rave_party/#
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam