• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    MASOO
    MASOO --- ---
    WASHO23: a neresilo se tam nahodou, ze to genec neutahne? no ale to sem nepatri, ja jsem jen dala echo o kolech
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    MASOO: asi čim si přiveze ne? ... agregát tam snad ještě je
    MASOO
    MASOO --- ---
    WASHO23: a tam tu ocel bude svaret jak?
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    KCHARI: myslim že když bys to vyrobil v tom Liběchově a udělal k tomu workshop tak bys ty kola zadarmo mít mohl...
    MASOO
    MASOO --- ---
    Zastavit TTIP nestačí! (mobivideo antikapitalistického bloku 18/04/2015)
    https://vimeo.com/124908953
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    takze kdyby někdo mel/vedel o kole/kolech s ocelovym ramem tak prosim do posty. prevazne za cenu minimalni, stav jakykoli :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    KCHARI: v libechove ve sklepe x kol je, jedno je moje, dalsi sou kdo vi odkud... a pochybuju, ze se tam nekdy doberou k tomu z nich neco vytvaret....muzu zjistit
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    kdo jde do toho? :) mam uz určitou vizi na nejakej poradnej svarenec z kol, jen ty kola ještě sehnat! metal to bude!

    [ SUOTAM @ FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK 11. - 13. 9. 2015 ]

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Jak mi rodiče říkali: "nechoď do hospody, necháš tam jmmění a lidi ti nakej spoustu píčovin," tak přesně todle se stalo. Byl jsem přemluvem, abych zase roztlačil tu vrzavou kárku a udělal další objednávku ořechů. I tak se stalo a promrhal jsem trochu času na internetech a zaktualizoval ceník (zatím jen ořechy...). Projel jsem pár nejzajímavějších prodejců (+ z jednoho ještě tahám ceník, kterej by mohl bejt dost zajímavej), přikládám tabulku pro orientaci. Ještě není jistý od koho se bude brát, protože po pátrání odkud to vlastně je, jsem se trochu rozesmutněl..... Takže by to chtělo ještě zvážit, jestli fakt objednávat z toho druhýho konce světa nebo jet víc lokál produkci, což je samozřejmě spojený s omezením sortimentu/ceny....

    ceník hýr https://i.nyx.cz/files/00/00/13/60/1360598_3ee3ef6e9313906a6fa3.pdf?name=orechy+final.pdf

    Kdo co chce at pise do posty, az se vytvori seznam, tak se uvidi, co se vlastne objedna. Je to nahovno systém teďka, ale chci vědět, co vlastně chcete ;) aby se s tím dalo dál pracovat.

    Mír a lásku ♥
    TIP
    TIP --- ---
    Strašidlo squattingu obchází městem | A2larm
    http://a2larm.cz/2015/04/strasidlo-squattingu-obchazi-mestem/
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTZ: jo vime
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    TIP: no už jsem si řikal, že by to stálo ještě když přijedu na návštěvu :D

    doufám že v případě vykopnutí proběhne squatovačka všeho možnýho..
    TIP
    TIP --- ---
    s timhle pocitem jedeme od zacatku kliniky. clovek proste musi obetovat naky svy materialni budovatelsky ambice. smysl cely tyhle sarady ted je vybudovat co mozna nejpeknejsi a nejfunkcnejsi ASC a az nas vykopnout tak mit v ruce pekny fotky, vzpominky a hmatatelnou ukazku ze lze vytvorit z ruiny pekny misto kde se dejou zajimavy veci bez logiky trhu (z daru, bez grantu, bez reklam a sponzoru) a ze nejsme banda fetaku za ktery nas vetsina ma. a muze to bejt odpich k nakymu stabilnejsimu prostoru. je to vycerpavajici ale je to halt potreba. jen nrbojte ze hazime penize do zachoda. vetsina veci co tam kupujem je demontovatelna a lze snadno odstehovat.
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    hmm, to je vprdeli:/ budovat budovat tam neco s predstavou, ze muzes jit kazdnym dnem do... STAY STRONG!
    TIP
    TIP --- ---
    Znamena to tohle: Uzsvm ted ma moznost nabidnout barak statnim institucim (ministerstva, urady, gibs, skola). Nevim presne jakej je k tomu postup a proces. nicmene nejvaznejsi a nejhlasitejsi zajemce gibs nejspis tenhle dum driv nebo pozdejc dostane a nechce nas tam. v momente prepisu baraku z uzsvm na gibs nase smlouva zanika cimz padem muzem jit cauda!
    neni jisty jak dlouho tenhle proces potrva coz znamena ze muzem bejt vykopnuty za mesic stejne jako za rok.
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    MASOO: taky jsem nad tim kroutil hlavou co teda vlastne
    MASOO
    MASOO --- ---
    Stát zastavil privatizaci žižkovské polikliniky – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/366487-stat-zastavil-privatizaci-zizkovske-polikliniky.html
    ale jako vlastne nevim, co to opravdu znamena
    TIP
    TIP --- ---
    ROMANITO: EPIC:-D

    tak dneska na Cibülï!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: a týká se to teda toho článku 22 v programu jednání? mě prostě vrtá hlavou, kde jste vyčetli, že půjde o kliniku :)
    ale dorazim. se zázvorovym čajem snad. bude to přinejmenším pěkná jarní procházka kolem řeky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam