• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    B4NAN: Pane inženýre Banáne
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    B4NAN: HALELUJA CHVALTE PANA INZENYRA! Tak gratuluju!!!
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    Dává se na vědomí, že od dnešního dne mám opět společenský život! a taky že mi můžete říkat pane inženýre, ale banán je taky v pohodě :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    zamackneme slzu, letos nebude cyklosvitani :((
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BALDÝNSKÝ: Zprávy z pupku světa o humanitární katastrofě na Praze 6 | Názory | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...dynsky-zpravy-z-pupku-sveta-d3u-/nazory.aspx?c=A150527_202834_ln_nazory_ELE

    "I já, přestože žiji v relativním bezpečí Prahy 7, jsem na sobě pocítil důsledky katastrofy (Praha 7 má s Prahou 6 společnou hranici) a na ulicích jsem potkával zoufalé Šesťáky (liší se od nás na první pohled, nenosí svetry s jelenem) chlemtavě pijící naši vodu. A ačkoliv netoužím po mediální slávě, musím zde uvést, že i já jsem jednoho uprchlíka – Honzu (jejich varianta našeho jména Honza) – přijal do středu své rodiny a poskytl mu první pomoc."
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    B4NAN: to taky:))
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: už ho dostal :)
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    KROBAS: chtel si rict

    59 59 59 59 59 59 59 59 59 59 59 59 59 59 59
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TATONKA: dej mu mínus! :D
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    QYDO: Ty seš toy :D :D
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    ELKAS: v pohode, to je jen nase neverending pětDevítka...
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    Omlouvam se. Koukam že sem pichnul do živého...
    QYDO
    QYDO --- ---
    a proc?
    a) jsem nachcipanej
    b) boli me zub
    c) nemam rad hromadny spamy napric nyxama
    d) podobny duvody jako popisoval simsalabim
    e) chtel jsem i neco napsat, ale pak se vyuzil moznosti dat proste a jednoduse "disslike"
    f) protoze bagr, tak funkce tu je a me prijde dobra
    QYDO
    QYDO --- ---
    ja
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    a kdo teda rozdal ty minusy?:D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ono by to vysvetleni mozna nebylo od veci ani pro ostatni totiz :-D
    ja treba fakt nevim co je spatnyho na tom hrat v signalu ani na tom, oslovit hromadne Q59,ktery sice uz nefunguje jako sound v pravym slova smyslu, ale porad je to nejaka pohromade drzici parta, ktera dela akce a jednotlivy lidi stale hrajou jako dj's. takze proto ty rozpaky.
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    TIP: ti dam Hrobase!!uzivejte;)
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    A stejně pořád nechápu proč ty mínusy dostal. (a dejte mi je klidně taky) :))
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: hele o tom zadna, at si tam hraje kdo chce, jak chce, ja mu psal jen reakci na to ze oslovil Quantum59 jako sound, uvedl sem veci na pravou miru...to uz tam mel jeden minus a tak sem kapku predpokladal, ze se tu asi najde minuskaru vic a chtel sem ho toho nedorozumeni usetrit...marne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam