• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    I takto mohlo vypadat logo Q59. ale nevypadalo.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    jsem nahodou otevrel slozku "Q59" na starym harddisku.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    DZON_SON: tehda byla spoluprace s LM opravdu jalova:/ Mimo jine pamatuju i brzke ukonceni ...a taky neznamyho vyndaka v nostopaaci:)
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    B4NAN: Jo wole to byla very legendární akce kam nedorazil ani jeden VJ. Sem nad touhle sektou tehdy zlomil hůl. Ale leták to mělo velmi ulxusni
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    WONDRAS: Čau, ja jsem velice pro. Ale holky jely na rychtu na třetí ruku nekam do lesa k Berounce tak nechci mluvit za ne. Ale az se probudej v neděli z komatu tak se o tom pobavime.
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    WONDRAS: Jasný, to zní dobře. My určitě chcem jet na hory, ale zatim nevíme od kdy do kdy a hlavně kam.
    S náma se to má ale tak, že už máme booklý hory čtrnáct dní potom a tam se asi nechceme zvlášť finančně omezovat, takže na Silvestra moc hýřit nebudem. Tzn, že když se vyklube něčí soukr chata, pojedem spíš tak..
    PAZNE
    PAZNE --- ---
    JAMES23: 2012 sem byl uz v Anglii to muselo bejt driv, par fotek taky mam ale jen pripravy.
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    B4NAN: Šámot myslim měl z těch chladíren super fotky, ale už se mi je pak nikdy nepodařilo dohledat
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    B4NAN: a neexistuje nějaká fotodokumentace i z posledního Undersiege na Cibulce?
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    JAMES23: nene tohle byla naplavka

    je tu furt i [udalost]([UNDER SIEGE II]) a v ni: "neni to v 37 komnate ale hned vedle" :D

    u pazneho byla az ta treti, letak netusim ani jak vypadal (udalost se myslim tenkrat smazla), nasel sem akorat od Kaji naky fotky :]

    Under siege 2013 - rave party – xiff – album na Rajčeti
    https://xiff.rajce.idnes.cz/Under_siege_2013_-_rave_party
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    B4NAN: To bylo to legandary “u pazneho?” :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    B4NAN: já se snad rozpláču
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    Hele co na me vypadlo z knizky

    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    Dobry den vsem byvalym vyndackam a vyndakum,
    Napadlo me usporadat takovej mensi reunion kde jinde nez korytnici nad rekou na slavneho Silvestra.
    Byl by o neco takovyho zajem?
    Misto nevim a neznam, jsem si vedom slozitosti sehnani mista pro rodiny s detmi a naplneni jejich potreb, ale neni to zas tak nerealny, jen vedet co vlastne shanet a jestli vubec.
    Coz?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam